אושיית רשת אמריקאית זעזע את הגולשים אחרי שפרסם סרטון בו הוא נראה מלקק אסלה. הסרטון פורסם לפני כמה ימים בחשבונות המדיה החברתיים של Larz 21, כחלק מאתגר ויראלי מחריד שנקרא “Coronavirus Challenge”. כעת, נחשף שהתקרית קיבלה תפנית בלתי צפויה – שלא לומר אירונית.

הפרשה החלה לפני כשבוע, כאשר לארז פרסם את הסרטון המזעזע בו הוא נראה מלקק מושב חרסינה של שירותים ציבוריים. לארז נראה כורע על ברכיו ומלקק את צדו הימני של המושב, לפני שהוא פונה למצלמה ואומר: “אתגר נגיף הקורונה”. ימים ספורים לאחר מכן, הוא חשף כי נדבק בנגיף.

נכון לעכשיו עדיין לא ברור האם הוא נדבק בווירוס בגלל האתגר המגעיל. כלומר, מתקבל על הדעת שהוא חיטא את המושב לפני שהתחיל לצלם את הסרטון, בהנחה שהוא לא עד כדי כך מטומטם. מה גם שחוקרים עדיין לא הצליחו לענות באופן סופי האם אפשר להידבק בנגיף על ידי מגע עם משטחים. ככה או ככה, גולשים רבים קיבלו באהבה את השתלשלות האירועים האירונית.

זמן קצר אחרי שקיבל את התשובה החיובית, Larz צייץ בטוויטר שהוא הפך ל-1 מתוך יותר מ-487 אלף אנשים ברחבי העולם שנדבקו בווירוס. מאותו רגע, ההודעה שלו הוצפה באינספור ציוצים שלועגים לאושיית הרשת האמריקאית, לפני שנמחקה.

“ועל זה נאמר: הברירה הטבעית”, כתב אחד הגולשים. משתמש נוסף התייחס לתקרית ההזויה וכתב כי “אנשים בימינו פשוט יעשו הכל בשביל לייקים”, גולש אחר הוסיף: “אתה אידיוט. יש סיבה טובה למה אף אחד לא מרחם עליך”.

אם העובדה ש-Larz נדבק בקורונה לא הספיקה לגולשים, מאוחר יותר נחשף כי חשבונו נחסם על ידי טוויטר בגלל שהפר את תנאי השימוש ברשת החברתית – ותהיו בטוחים שההודעה הזאת עשתה את היום ללא מעט אנשים. מוסר השכל? אל תהיו Larz.

מקור