שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


גילוי עריות נחשב בעיני רוב העולם לטאבו, כאשר ברוב המדינות דבר זה אינו חוקי בכלל – אך מתברר שיש אדם אחד המנסה לשנות את כל זה.

האיש, המכנה את עצמו זרמוני פרידום (חירות), לפחות לפי פרופיל הפייסבוק שלו, פרסם לאחרונה פוסט שבו הוא לא רק מודה שקיים יחסי מין שלוש פעמים עם אחותו, אלא גם מטיף וקורא לכולנו לבצע גילוי עריות עם קרובי המשפחה שלנו.

״כאשר שכבתי עם אחותי בדם, זה היה לפני הרבה זמן״, שיתף בפייסבוק, ״שיחקנו על המיטה והיא לבשה רק חצאית קצרה ותחתונים. לא ידענו מה קורה והתנשקנו, פצחנו ברומן ושכבנו. זה קרה משהו כמו 3 פעמים ושכבתי גם עם אחת מבנות הדודה שלי. זה היה בהסכמה. שנינו רצינו את זה״.

לטענתו, אין שום דבר רע בסקס עם קרובי משפחה, וכי אנשים רבים עושים זאת ופשוט שומרים את זה בסוד משום שהם לא רוצים שאחרים יגנו אותם. זאת למרות שבאפריקה גילוי עריות נחשב כמעשה תועבה שאין עליו מחילה.

בפוסט המלא שלו, פרידום גם מצדיק את עצמו בכך שאם סיפורי התנ"ך אמתיים, אז קיין היה חייב לשכב עם אחותו. ולטענתו גם אם זה לא נכון – אין לו ספק ש"רבים מאיתנו שוכבים עם האחיות, האחים ובני הדודים שלנו ושומרים על זה בסוד משום שהסביבה מגנה את זה", וגם ש"חיות דופקות אחת את השנייה, הן דופקות את האחים והאחיות שלהם ונהנים מהחיים. גם אנחנו חיות. אנחנו יותר אינטליגנטיים, כן. אבל אנחנו חווים את הטבע בדיוק כמו החיות".

פרידום כמובן חוטף מבול תמידי של ביקורות מהגולשים וקריאות לחסימות התוכן שלו, מה שגורם לו לפתוח לא מעט דפים ופרופילים שבכל פעם התוכן בהם נמחק ועולה מחדש. בדף הפייסבוק שלו גולשים מבקשים ממנו כל הזמן בתגובות להפסיק לפרסם את תמיכתו בגילוי עריות ולא לספר יותר על יחסי המין שקיים עם אחותו.

 

מקור

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest