אפליקציית טיק טוק היא בדרך כלל מקום לברוח אליו כשרוצים לצפות בסרטונים משעשעים קצרים, אבל הסרטון הבא, שזכה כבר לכמעט שני מיליון צפיות, הוא לא פחות מסרט אימה.

רובן, משתמש טיק טוק המכנה עצמו @reubix_cube, העלה סרטון שלקטע ריקוד קצר ותוך שניות קיבל תגובות מצמררות. “כולכם ראיתם את זה?? ברקע??”, כתב משתמש אחד. רובן ראה עוד מספר תגובות המתייחסות לדמות נוספת בסרטון. “מה אני אמור לראות?”, הוא שאל, ואז סוף סוף הבחין בזה: לרגע קצר במהלך הסרטון, ניתן לראות במדרגות מישהו מציץ עליו לשנייה ואז נעלם.

@reubix_cube

lmao i’m home alone so i learned a tiktok dance. lov u doja but what has my life come to? ##musiclives ##positivevibes ##sayso ##qurantine ##boredathome

♬ Say So – Doja Cat

הסרטון הפך לוויראלי תוך שעות, כאשר רובן בעצמו העלה סרטון נוסף של התגובה המבוהלת שלו לצפייה בסרטון המקורי. לאחר מכן הוא פרסם טקסט בו הודה לכולם על הדאגה והבטיח שיופיע שוב ויענה על השאלות. בסופו של דבר, רובן הגיב לאלפי השאלות ששלחו לו צופים מרחבי העולם.

“הרבה מכם תהו למה אני רגוע לגבי כל זה והתשובה די פשוטה – אני לא. בקושי ישנתי בלילה. אני בטוח ב-99.9% שזה לא היה בן אדם”, אמר. רובן אמר שהוא חושב כך משום שאם זה היה בן אדם, הוא היה שומע אותו במדרגות. למעשה הוא אפילו צילם את עצמו יור במדרגות כדי להוכיח שמופק צליל חריקה חזק.

@reubix_cube

reuploading bc tiktok just deleted the video. please don’t report i need answers!! you can’t see it in this video but check the original ##paranormal

♬ Say So – Doja Cat

@reubix_cube

answering some questions. i’ll be answering some more questions over the next few days. i will only be answering questions from dms on insta.

♬ original sound – reubix_cube

בסרטון הבא שהעלה, רובן ענה על כמה מהשאלות ששלחו עליו והבהיר שאין לו חיות מחמד בבית, אין חיות בחוץ כמו אופוסם, אין עבר מפחיד לבית הזה כי משפחתו הראשונה שגרה בו וכי יש שני בתי קברות בקרבה.

לא ברור עדיין מה נצפה שם בסרטון והאם מדובר בעריכה של היוצר או לא – אבל אין ספק שמדובר בסרטון טיק טוק מטריד.

מקור