סקוטלנד: גבר טוען כי הצליח לתעד את מפלצת לוך נס בצורה הטובה ביותר מזה עשרות שנים. בסרטון שהעלה לחשבון היוטיוב שלו, אואין או’פדהייגן גורס כי צילם את היצור המיתי באזור מפרץ אורקהרט אשר שוכן בצדו הצפון-מערבי של מאגר המים הגדול.

או’פדהייגן, תושב אירלנד בן 55, צילם את התקרית היוצאת דופן בימת לוך ביום רביעי שעבר ופרסם אותה בחשבון היוטיוב שלו רק ביממה האחרונה. בסרטון, שאורכו קצת יותר מ-2 דקות, ניתן לראות כתם שחור בצדו הימני העליון של הפריים. ככל שהשניות חולפות, הכתם המסתורי הולך ונעלם במצולות.

הצלם האירי שלח את התיעוד היוצא דופן אל אגודת התצפיות של המפלצת מלוך נס (כן-כן, יש דבר כזה) ואלו אישרו כי אכן מדובר בתצפית לגיטימית. מאוחר יותר, הוא פרסם את הסרטון בחשבון היוטיוב שלו, שם הוא גרף כבר אלפי צפיות. בריאיון לכלי התקשורת הבריטיים, הוא התייחס לממצאים מן הימה הסקוטית.

“התצפית מיוחדת מאוד”, אמר או’פדהייגן. “לא רק שמדובר באחת התצפיות הברורות ביותר של נסי מזה שנים, לא היו בכלל גלים במים וכך ראו אותה אפילו ברור יותר. מדהים לראות תמונה גדולה כל כך שלה”. זוהי הפעם השלישית שאו’פדהייגן הצליח לצלם את מפלצת לוך נס – והפעם השנייה שהצליח לעשות זאת רק החודש. למרות זאת, לא כל הצופים משוכנעים.

אחד מאלפי הגולשים שצפו בתיעוד הגיב לסרטון וכתב כי מדובר בסך הכל בעצים שנסחפו במים וטבעו בסופו של דבר. מה אתם אומרים, תיעוד אמיתי של המפלצת או סתם קשקוש?

מקור