“האם בוהן יכולה להשחיר מעקיצה של נדל?”: זו הייתה השאלה שאושיית הרשת האוסטרלית שלבי בילבי הפנתה למאות אלפי העוקבים שלה באינסטגרם. כוכבת הריאליטי לשעבר העלתה לאחרונה סטורי לחשבונה ובו היא מציגה כיצד הבוהן של רגלה השמאלית השחירה לאורך הלילה.

“אז התעוררתי הבוקר עם בוהן שחורה”, אמרה אושיית הרשת בת ה-26 ותהתה, “האם אני עומדת למות?”. לטענתה, יום קודם לכן היא דרכה בטעות על נדל ארסי בזמן שהלכה עם הכפכפים השחורים שלה. למרות זאת, היא לא שמה לב אם פרוק הרגליים עקץ אותה או לא.

בילבי, במקור מאזור הגולד קוסט בקווינסלנד, מערב אוסטרליה, התפרסמה ברחבי היבשת אחרי שהשתתפה בעונה הראשונה של תוכנית הריאליטי Love Island. עם סיום העונה, היא ניצלה את הפופולריות החדשה שלה ברשת בשביל להפוך למשפיענית באינסטגרם – שם יש לה 156 אלף עוקבים.

שלבי הוסיפה בהמשך הסרטון כי היא לא סובלת מכאבים, עקצוצים או נמלולים בבוהן שלה. למעשה, היא מרגישה בסדר גמור, מה שמפחית את הסיכויים שהיא נעקצה על ידי נדל ארסי (ומי שנעקץ על ידי אחד מהם יודע היטב שלא מרגישים בסדר גמור לאחר מכן).

העובדה שמצבה הכללי של אושיית הרשת טוב הוביל גולשים רבים למסקנה שהיא לא מתמודדת עם נמק בבוהן, אלא עם בוהן שנצבע על ידי הכפכף השמאלי שלה. בכל מקרה, אם הם טועים לגבי זה, אנחנו כנראה נדע בקרוב, לא?

מקור