“המצב של הארי הולך להפוך מגרוע לנוראי”: מדיום בריטית טוענת כי הנסיכה דיאנה הזהירה אותה מפני גורלו העגום של בנה הצעיר, שהופך לטענתה למבודד יותר ויותר במרוצת הזמן. סימון סימונס מספרת שהייתה המיסטיקנית האהובה על נסיכת וויילס לפני מותה הטרגי בשנת 1997. כעת, יותר מ-20 שנה אחרי אותה תאונה קטלנית, היא טוענת שבת המלוכה האיקונית מבקרת אותה לעיתים תכופות ודורשת ממנה להציל את בנה הצעיר מאשתו השתלטנית.

“הוא הופרד מכל האנשים שהוא אוהב”, סיפרה סימונס לכלי התקשורת בבריטניה. “הוא כבר לא בקשר עם בני משפחתו או עם חבריו מהשירות הצבאי. דיאנה אמרה לי שככל שעובר הזמן, בנה הצעיר מרגיש מבודד יותר וזה כמו עינוי עבורו”.


סימונס מספרת שהיא ונסיכת וויילס נפגשו לראשונה בשנת 1993, במרפאת The Hale המתמחה ברפואה אלטרנטיבית. השתיים נשארו קרובות עד למותה בתאונת הדרכים בפריז. המיסטיקנית הבריטית אומרת שהיא אפילו הזהירה את דיאנה מפני אותו ביקור גורלי בצרפת, אך הנסיכה הייתה נחושה בדעתה לנסוע. כעת, היא אומרת שדיאנה ממשיכה לשוחח איתה מן העולם הבא.

היא מוסיפה: “דיאנה מדברת איתי. אני מסוגלת לראות את גופה בבירור. השיחות איתה הסעירו אותי כל כך, שהחלטתי בסופו של דבר לשלוח מכתב לוויליאם”. סימונס טוענת כי שלחה הודעה בהולה לדוכס קיימברידג’ בן ה-37 ובו היא התחננה בפניו שלא ייתן למייגן לבודד את הארי – אחרת הוא עלול לעשות משהו קיצוני.

רבים סבורים כי הטענות של המיסטיקנית עלולות להסעיר את הנסיך הארי, שנוהג להגן באדיקות על הזוגיות שלו עם השחקנית האמריקאית. למרות זאת, סימונס סבורה שבנה הצעיר של דיאנה דוהר לקראת אסון ובני משפחתו חייבים “להציל אותו”. המיסטיקנית טענה כי טרם קיבלה תשובה מהדוכס, ככל הנראה כי מקורביו יעצו לו לא לענות לתכתובות מחברותיה הוותיקות של אמו. למרות זאת, היא מתכוונת להמשיך לשלוח לו מכתבים עד שיציל את אחיו הקטן. שיהיה לה בהצלחה עם זה.

מקור