זוועה ברחובות לוס אנג’לס: גבר אלמוני תועד צורח נבואות זעם אל עבר דיירים של בניין מגורים, לפני שנדרס בפתאומיות על ידי ג’יפ עירוני. התקרית התחוללה בשעת לילה מאוחרת בסוף חודש אפריל. דיירי הבניין סיפרו לרשויות החוק כי הגבר המסתורי עמד מתחת לביתם במשך כ-15 דקות ושזו הפעם הראשונה שהוא נראה באזור.

אחד מדיירי הבניין תיעד במשך כמה דקות כיצד הגבר צורח בכעס בעודו עומד באמצע נתיב הנסיעה. “אתם! אתם תקצרו את מה שזרעתם!”, צעק. “כל מי שגר פה יהיה אחראי למה שיקרה! כל הבניין הוא נקודת ההתחלה! תאמרו שלום למשפחה שלכם! תאמרו שלום לילדים שלכם!”. לפתע, רכב שחור פגע בו והעיף אותו היישר למדרכה.

אזהרה: הסרטון עלול להיות קשה לצפייה

אלכסנדר אנריקה, הדייר שצילם את האירוע המחריד, התייחס לתקרית בריאיון לכלי תקשורת מקומי ואמר כי ניידת אמבולנס פינתה את הגבר לביה”ח כמה דקות מאוחר יותר. “מעולם לא ראיתי את הגבר הזה לפני אותו לילה”, אמר. “הרבה מהשכנים הסתכלו מחוץ לחלונות שלהם וראו מה קרה”.

הגבר המסתורי פונה לביה”ח, אך לא ברור כרגע מהי חומרת פציעתו או אם הוא בכלל שרד את הפגיעה. אנריקה אמר כי הנהג של הג’יפ העירוני אפילו לא האט אחרי שפגע בגבר, אלא פשוט המשיך לנסוע כהרגלו. הדייר הוסיף: “שלחתי את הווידיאו למשטרה בתקווה שהם יוכלו למצוא אותו. הם חייבים לעצור את האדם הזה”.

מקור