המדיום הידועה פיה ג’והנסון, אשר מאמינה כי מדלן מקאן עדיין בחיים, נשאלה לאחרונה על האופן שבו היא חוגגת את יום הולדתה ה-17 שחל היום (12.5) ולטענתה, הנעדרת לא עושה שום דבר מיוחד – שכן היא לא מודעת לכך שמדובר ביום מיוחד.

“עבורה זה פשוט יום רגיל”, סיפרה המיסטיקנית האמריקאית והוסיפה, “מדלן לא מודעת לעובדה שהיא נולדה ב-12 במאי. היא חיה תחת זהות אחרת, אפילו ההורים המאמצים שלה לא יודעים את זה”.

ג’והנסון התייחסה בעבר לפרשת היעלמותה של מדלן מקאן וטענה כי הילדה נחטפה בפורטוגל ומצאה את עצמה אצל משפחה מאמצת בגרמניה, עם זוג הורים בשנות ה-70 לחייהם שקוראים לה מלאני. כעת, היא טוענת שבני משפחתה החדשים חוגגים את יום הולדתה בקיץ.

המיסטיקנית הוסיפה: “בני המשפחה שלה בגרמניה חוגגים לה יום הולדת מתישהו בין ה-28 ביולי ל-8 באוגוסט”. ג’והנסון סיפרה כי בחזיונותיה היא מסוגלת לראות לפחות 10 אנשים שבאים לחגוג את יום הולדתה מדי שנה ושמקאן מאוד שמחה בחיקם. כמו כן, לדבריה הנעדרת נאלצה לאחרונה לעזור הרבה יותר בבית בתקופה האחרונה בגלל התפרצות נגיף הקורונה בגרמניה.

ג’והנסון טוענת שהילדה מבלה את רוב זמנה בסגר בבית יחד עם הוריה המאמצים, אך זה לא משפיע על מצבה הנפשי. “היא נערה מאוד שמחה ובריאה”, סיפרה המיסטיקנית. “היא נוהגת להתאמן בבית ולשמור על סדר יום קפדני בבית. היא אוהבת מאוד לטפח את עצמה ויש לה שיער ארוך ויפה”.

רשויות האכיפה בבריטניה ציינו לאחרונה 13 שנים להיעלמותה של הילדה. לאורך השנים, היא נצפתה יותר מ-8,600 פעמים ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם – כולל אפילו במדינת ישראל. למרות זאת, טרם דווח על פריצת דרך משמעותית בחקירת היעלמותה.

מקור