אושיית רשת מרוסיה הסעירה את העוקבים שלה כשהודיעה על כוונתה להתחתן עם בנה החורג הצעיר ממנה ב-15 שנה. מרינה בלמשבה, בת 35 ממוסקבה, טיפחה לעצמה חשבון אינסטגרם פופולרי למדי ברוסיה, אחרי שתיעדה כיצד השילה כ-60 ק”ג ממשקל גופה. כיום, יש לה יותר מ-415 אלף עוקבים ברשת החברתית, בה היא נוהגת לשתף פוסטים שמקדמים דימוי גוף חיובי.

אך בלמשבה עוררה לאחרונה את זעמם של הגולשים ברשת בעקבות ההודעה על אירוסיה לולדימיר, בנה החורג בן ה-20. “לעולם אין לדעת לאן החיים יקחו אותך ומי יהיה האדם שיגרום לך לחייך”, כתבה אושיית הרשת. “אני יודעת שחלקכם ישפטו אותנו ואחרים יתמכו בנו. ככה או ככה, אנחנו מאוד שמחים ביחד ומאחלים לכולם רק טוב”.

אם תוכן ההודעה לא היה מספיק בשביל לעורר תגובה שלילית בקרב הגולשים, בלמשבה הוסיפה גם קולאז’ תמונות בסגנון “אז ועכשיו”. בתמונה אחת ניתן לראות את השניים בשנת 2005, כאשר ולדימיר היה רק בן שבע, ובשנייה ניתן לראותם היום.

בלמשבה ניהלה מערכת יחסים עם אביו של ולדימיר, אלכסיי, במשך שנים רבות והשניים אף אימצו 5 ילדים. לשניים לא נולדו ילדים לאורך השנים, מה שהוביל רבים לסברה כי זה מה שהניע אותם להיפרד מלכתחילה. בעקבות הודעת האירוסין שלה, בלמשבה קיבלה מבול של תגובות נאצה מהגולשים שנחרדו מדבריה.

“הדבר שמצמרר אותי יותר מכל בהודעה היא העובדה שארוסך התבגר לך מול העיניים”, כתבה אחת הגולשות באינסטגרם. בינתיים, גולשים אחרים לעגו לאושיית הרשת על כך שהיא זרקה את בעלה בשביל לבצע “עסקת טרייד אין בעבור דגם חדש יותר”. למרות התגובה הקשה מצד הגולשים, בני הזוג ממשיכים בשלהם.

מקור