שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


כשסרטון מהפך שיניים פורסם בטיק טוק – מאות אלפי צופים היו בהלם מהשינוי הענק. אבל אז התגלה עוד דבר על כוכבת הסרטון שהפתיע את כולם בפעם השנייה

מהפך שיניים בטיק טוק (צילום: טיק טוק@jaquelinealarcao)
צילום: טיק טוק@jaquelinealarcao

ג'קלין אלרקו כנראה לא חשבה שהיא תהפוך תוך שעות ספורות לדבר הכי ויראלי בטיק טוק, אבל זה מה שקרה כאשר פרסמה את אחד מסרטוני המהפך הכי מדהימים שעלו לאפליקציה.

מיליונים של צופים היו בשוק מהסרטון שהעלתה ג'קלין לטיק טוק, בו הראתה את המהפך הגדול שעברה משיניים עקומות לחלוטין לשיניים ישרות ולבנות. מעל חצי מיליון צופים סימנו בלייק את הסרטון ובמהרה אפילו קוסמטיקאיות שיתפו את הסרטון ושיבחו את העבודה שנעשתה על ג'קלין. כמה טובה? בואו תראו בעצמכם:

@jaquelinealarcao

Antes e depois que me casei com um cirurgião dentista!

♬ Lose Control – Meduza & Becky Hill & Goodboys

מעל 11,000 תגובות נרשמו על הסרטון ואחרי כל כך הרבה תשבחות, כמה משתמשי טיק טוק חשבו שהמהפך הזה טוב מדי בשביל להיות אמיתי – ולכן הדבר הכי הגיוני להסיק הוא שהסרטון הזה הוא פייק מוחלט.

לפתע, עוד ועוד משתמשים סקפטיים הגיבו לסרטון ודרשו לדעת מה באמת קורה שם. ומה שבאמת קרה הוא בדיוק מה שהם חשבו – מדובר במתיחה. ולמרות שזה מבאס, צריך להדגיש שדי היה להיכנס לחשבון של ג'קלין בטיק טוק כדי לבדוק איך היא נראית באמת.

@jaquelinealarcao

Consegui trolar vcs né! Amo todos! ##fy

♬ som original – diegopiana

לאחר כל הטענות על מהפך מזויף, ז'קלין העלתה עוד סרטונים עם סט השיניים הזה, כאשר באחד מהם היא מראה שמדובר בשיניים תותבות שהיא הלבישה על השיניים האמתיות שלה. "הצלחתי להטריל אתכם חברים!", היא כתבה. ותכ'לס, עשתה עבודה טובה.

 

מקור

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest