“אנשים חייבים להבין שניתוחים פלסטיים לא טובים עלולים לגרום לסבל אדיר”: אושיית רשת מהודו חשפה לאחרונה בריאיון כיצד ניתוח קוסמטי שעברה בארה”ב הותיר אותה עם כאבים עזים וגוף מעוות.

שילפה סת’י, בת 25 מניו דלהי עם יותר מ-1.5 מיליון עוקבים באינסטגרם, סיפרה כיצד חסכה לפני 5 שנים עשרת אלפים דולר עבור ניתוח הרמת ישבן במיאמי. “תמיד הערצתי נשים עם גוף מקומר”, סיפרה. “אמי תמיד חשבה שזה רעיון לא טוב והתנגדה לכך, אבל טסתי ועשיתי את זה בכל מקרה” – אך מהר מאוד, החלום שלה הפך לסיוט.

סת’י מספרת כי היא הרגישה את הסיבוכים של הפרוצדורה מיד אחרי שהסתיימה. “אני זוכרת שחוויתי קוצר נשימה וחשתי כאבים חדים ברגליים”, אמרה אושיית הרשת. “חצי שנה אחרי הניתוח אני לא יכולתי לשבת בגלל הנזק שנגרם לאחוריים שלי”.

שילפה הוסיפה כי אחרי הניתוח היא נחרדה לגלות שהמנתח שלה נהג לשחד את המטופלות שלו עם משחות לשיכוך כאבים בתמורה להמלצות חיוביות באתר שלו. בסופו של דבר, היא נאלצה לעבור שני ניתוחים פלסטיים נוספים בקולומביה בעלות של 60 אלף דולר, רק בשביל לתקן את הנזק שנגרם לישבן שלה.

אושיית הרשת מדברת כעת על אותה חוויה שלילית בשביל להזהיר אנשים מפני הסכנות של עולם הכירורגיה הקוסמטית. “רופאים שמשתמשים בהמלצות מזויפות יכולים לפגוע באנשים באורח קשה”, סיפרה. “אנשים חייבים להבין שכשהם כותבים המלצה טובה למנתח גרוע, אז זה יכול לפגוע במטופלים הבאים שלו – ובמקרה קיצוני, אולי אפילו להרוג אותם”.

מקור