תקופת ההסגר גרמה לכולנו להבין כמה הדירה החמודה שלנו קטנה מידי למידותינו, וחשיבותם של החצר, המרפסת, הגג או כל “בחוץ” שהוא הפכו לראשונים במעלה. בדיוק כמונו הרגישה קיילי ג’נר, שבשיאו של משבר הקורונה רכשה לעצמה בית חלומות ב-36.5 מיליון דולר, ולמזלנו הבסטי שלה, סטייסי, החליטה לספק לנו הצצה נדירה למה שהולך בתוכו. תכינו את הממחטות, זה הולך להיות כואב

@stassiebaby

lol @kyliejenner ##fyp

♬ original sound – jordynfrost

אם יש משהו שקיילי ג’נר לא מתביישת לעשות, זה להשוויץ בכל המזל שנפל עליה ובעיקר במה היא עושה איתו. אמנם היא רק בת 22, אבל ענקית הביוטי מחזיקה באוסף מכוניות בשווי עשרות מיליוני דולרים, באחוזות פאר מטורפות ובארון בגדים עם המותגים הנחשקים בעולם.

בתחילת החודש, כשנגיף הקורונה היה בשיאו, קיילי שלנו הביעה הזדהות מוחלטת עם המשבר הכלכלי שהשתתולל בעולם וקנתה לעצמה בית חדש (או יותר נכון – ארמון חדש), שעלה לה קצת יותר מ-36 מיליון דולר. הבית, שמשתרע על פני 1.4 דונמים, כולל שני חדרי אורחים מפוארים, מטבח שף מאובזר, קולנוע ביתי, בריכה מטורפת, מגרש טניס ואיך לא – בר שהיינו יכולים רק לחלום עליו.

אנחנו כידוע לא מסתפקים בתיאורים בלבד, ולמזלנו סטייסי, הבסטי של קיילי, הרימה את הכפפה ולקחה אותנו לסיור בבית של החברה הכי טובה (והכי עשירה) בסרטון שהעלתה לעמוד הטיקטוק שלה.

סטייסי צולמה בכניסה לביתה של קיילי ואמרה “היי יו, החברה הכי טובה שלי עשירה”, וכשפתחה את הדלת נכנסנו לאחוזה הכי מוגזמת שיצא לנו לראות: החל ממנורות קטנות שנראות כמו כוכבים על כל התקרה, דרך הבריכה שלמעשה מהווה חלק בלתי נפרד מהסלון העצום של קיילי, ועד שבע מכוניות מאוסף מכוניות הספורט שלה. וכן, גם אנחנו היינו צריכים להזכיר לעצמנו שמדובר על בית בו חיות רק קיילי ובתה (ולפעמים גם האקס).

אם הסרטון של סטייסי לא המחיש את רמת הפאר, קבלו עוד כמה תמונות מהאחוזה ההיסטרית של קיילי ג’נר והצטרפו אלינו לסדנת “איך לעשות את המיליון הראשון”. אנחנו כבר שם:

מקור