אין ספק שהשילוב של מסכה ושרב הוא שילוב קטלני, אבל למרות הקושי אנחנו חייבים להודות שאנחנו עושים את מירב המאמצים לשמור על הבריאות גם כשזה לא הכי נוח. כמונו גם גל גדות, שנצפתה בדרכה לגינת המשחקים עם שתי הבנות שלה ובן הזוג, אך למיטב הבנתנו (ובדקנו היטב) היא הייתה היחידה בחבורה עם מסכה על הפנים. כנראה ששיעור מבר סימן טוב זה אף פעם לא רעיון רע

גל גדות, הלוא היא הוונדר וומן שלנו, מתגוררת כבר שנים עם בעלה ירון ורסנו ושתי הבנות שלהם -אלמה ומאיה, באחת השכונות היוקרתיות בהוליווד. למרות אלפי הקילומטרים שמפרידים בנינו לבין גל אנחנו בטוחים שהיא מרגישה בדיוק כמונו את השרב הקיצוני שפוקד את מחוזותינו, ולכן הביקור של המשפחה הקטנה והמקסימה בגן שעשועים הוא ללא ספק ראוי להערכה.

גל נצפתה ברחובות בוורלי הילס יחד עם בעלה ושתי הבנות שלהם כשהם עושים את דרכם אל עבר גינת משחקים אקראית בשכונה. מאיה ואלמה היו רכובות על אופניים וגל שלנו אחזה בידה כדור כדורסל ושיחקה אותה בלוק ספורטיבי במיוחד. המשפחה המקסימה לא שכחו את הכלב הקטן שלהם, שהצטרף אף הוא לטיול ונראה מרוצה למדי.

מגפת הקורונה פקדה גם את השכונות היוקרתיות בהוליווד ובדיוק כמונו גם גל ובני המשפחה היו בהסגר עד ממש לא מזמן, לכן שמחנו לראות שהכוכבת שומרת על ההנחיות החדשות ולא עוזבת את ביתה בלי מסכת המנתחים האייקונית. אנחנו רק מבקשים שבפעם הבאה היא תהיה גם על האף, ולא רק על הפה.

מקור