בשורה רעה לליאור רפאלוב? הקשר הישראלי חווה העונה רנסאנס במדי אנטוורפן, אבל האם התקופה הנהדרת שלו בקבוצה תגיע לסיומה? היום (חמישי) קבוצתו של רפאלוב הודיעה על מינויו של איבן לאקו, מי שאימן את השחקן ומיעט להעניק לו דקות משחק כששיחק במדי ברוז’.

לקו שאימן כאמור בעבר את ברוז’ חתם הערב לשנתיים הקרובות. בתקופה בה השניים שיתפו פעולה בקבוצתם הקודמת, המאמן לא ראה איך רפאלוב משתלב במערך שלו, זאת לאחר שבע שנים נהדרות של הקשר במדי הקבוצה.

באותם ימים של עונת 2017-2018, פורסמו לא מעט תגובות ליחס שנתן לקו לרפאלוב, שהיה אחד מכוכבי קלאב ברוז’. בתקשורת בבלגיה נכתב בזמנו: “לקו לא מעריך את רפאלוב, שלא נספר ברוטציה”.

באותם ימים רפאלוב אף התראיין בבלגיה והתלונן על כך שהמאמן דאז וכעת גם הנוכחי, לא מוצא לו מקום במערך של הקבוצה. אז אמר רפאלוב: “זו סיטואציה לא קלה. אני לא מאמין שאין תפקיד שיכול להתאים לי במערך. אם אתה מספיק טוב, אז מוצאים את המקום שלך”. לבסוף, הקשר הישראלי באמת סיים את דרכו בקבוצה ועבר לאנטוורפן.

באותם ימים לקו היה מאמן ללא יותר מדי ניסיון, אך מאז צבר קילומטרז’. השאלה היא האם המאמן הקרואטי שהחליט לייבש את רפאלוב, יעשה את אותו דבר שוב לשחקן בן ה-34. מנגד, האם רפאלוב בכלל ירצה להשאר באנטוורפן לאור החתימה.

מקור