שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


אתמול עונת הרחצה נפתחה באופן רשמי ואיתה חזרו לחיינו בקבוקי קרם ההגנה. לכבוד הקיץ קיילי ג'נר התחילה לשווק ליין של קרמים שישמרו עלינו מפני הקרניים המסוכנות, אבל אם חשבתם שהכוכבת תסתפק בשיווק סטנדרטי אתם טועים. לצורך הפרסום של המוצר החדש קיילי שלנו התייצבה בבגד ים, וצולמה כשהיא עושה לעצמה עיסוי סופר מושקע וסופר שמנוני

יש כל כך הרבה קלישאות בנוגע למריחת קרם הגנה שלפעמים אנחנו מעדיפים להתמרח בבית ולא על חוף הים. כשהבקבוק עם החומר הלבן מופיע על מסך הטלוויזיה ברור שמשהו צ'יזי הולך להגיע, ולא מדובר על המרקם השמנוני של הקרם הכל-כך חשוב הזה, אלא על הקונוטציות הרבות והמגוונות שהצמידו למריחה שלו על הגוף הגברי והנשי גם יחד.

מסתבר שקיילי ג'נר עפה על קלישאת קרם ההגנה, והיא העלתה אותה לקדמת הבמה בצילומים החדשים שעשתה לקידום קרם ההגנה של החברה שהיא עומדת בראשה – "Kylie Skin". קיילי בת ה-22 העלתה לעמוד האינסטגרם שלה סרטון סופר לוהט, בו היא מצולמת בבגד ים בצבע גוף כשכולה שמנונית, ניחשתם נכון, מקרם הגנה.

הכוכבת מרחה את עצמה ביסודיות ולא וויתרה על הבטן העליונה ועל האזורים שהכי קרובים לחלק התחתון של חזיית בגד הים שלה, ואם תוסיפו לזה צילום בהילוך איטי, תאורה חמה, מלא איפור וגזרה מעוררת קנאה תחושו בצורך מידי לרוץ ולרכוש את הקרם הנכסף.

נראה שהקמפיין הנוכחי של קיילי דווקא הולך לה מצוין בהשוואה לפעם האחרונה שקידמה את קרם ההגנה שלה כשהצטלמה מתמרחת בקרם הגנה של חברה מתחרה. שיפור משמעותי קיילי! יו גו גירל!

מקור

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest