לרגל חגיגות תוכנית המאה, התרחש באולפן של גלית ואילנית רגע היסטורי קטן שלא נשכח הרבה זמן. הדוגמנית רוסלנה רודינה הגיעה לאולפן לדבר על הקריירה, הזוגיות וכמובן על הילדים – והחיבור בינה לבינה אילנית, אמא של ליאם ואלין. “היא הראשונה שמסמסת לי בחגים”, הודתה רודינה

הרגע בו אילנית לוי ראיינה את רוסלנה רודינה (צילום: מתוך
צילום: מתוך “גלית ואילנית”, קשת 12

הרבה זמן חיכינו למפגש הפסגה הזה, והינה הוא קורה. הדוגמנית רוסלנה רודינה מגיעה היום (15:00, קשת 12) לתוכנית המאה החגיגית של גלית ואילנית, לדבר על הקריירה, בן הזוג הכבר לא כל כך חדש ואיך לא – על יאן והאחים הגדולים שלו, הילדים של אילנית.

המנחה פתחה בווידוי מרגש על המילה שאסורה אצלם בבית, מאז שהצטרף האח הקטן. “כשיאן החמוד הזה נולד, ליאם ואלין היו עוד יחסית קטנים והסבירו להם שנולד להם אח חורג”, שיתפה אילנית. “הדבר הראשון שאמרתי להם הוא שאין אצלי במשפחה את המילה הזאת ‘חורג’. יש אח, זה שיש לו אמא אחרת זה משהו אחר, אבל זה אח שלכם לכל דבר, ואני לעולם לא רוצה לשמוע את המילה ‘חורג’ או ‘חורגת’ בבית. מאז זה פשוט ככה”.

רוסלנה סיפרה שמעבר לקשר המשפחתי, היא ואילנית התחברו מההתחלה. “אנשים חשבו שזה משחק, הרימו גבה, אבל איך אפשר שלא להתחבר אליה? הכל היה קליל, כיף ותמיד עם חיוך. בכל חג או אם משהו קורה, היא תמיד הראשונה לסמס לי”. כולם מוכנים לאחות הקטנה שבדרך?

מקור