ג’ניפר לופז העלתה לעמוד האינסטגרם שלה סלפי מראה סטנדרטי לחלוטין, או לפחות כך הוא נראה עד שמעריצים חדי עין שמו לב לגבר כפוף עם יד על פיו שהשתקף מהמראה. הספקולציות חגגו ברשת ושמועות על פורצים שנתפסו ואפילו שבויים הופצו ברשת, אבל כעת הסיפור הגיע לסיומו כשזהות הגבר התבררה

לאורך תקופת ההסגר ג’ניפר לופז הקפידה לשתף מידי יום ביומו את פעילויות שונות שהיא עושה בביתה, ובסלפי מחדר הכושר הפרטי שהעלתה שלשום המעריצים שמו לב לדמות די מלחיצה בקרע של ג’יי לו והספקולציות ברשת החלו לחגוג.

הכוכבת צילמה את עצמה דרך המראה ובחלון שהשתקף מאחוריה הופיע אדם לא מזוהה שעמד כפוף כאילו הוא מנסה להסתתר ויד כלשהי הופיעה על פיו. התמונה המלחיצה הסעירה את המעריצים ברשת והניחו שאו שמדובר בפורץ או שג’יי לו מחזיקה שבויים באחוזת הפאר שלה, אבל אנחנו שמחים לספר שכעת התעלומה הגיעה לקיצה – וזהות הגבר התבהרה.

ערוץ E! מדווח כי מדובר בסך הכל באדם שהיה בשיחת וידאו עם הארוס של הזמרת – אלכס רודריגז. “המשרד שלהם צמוד לחדר הכושר והחללים מופרדים על ידי ווילונות. כשהם מדברים בזום הם מקרינים את השיחה על מסך גדול”, הרגיע מקורב לכוכבת, והוסיף שאם מתסכלים מקרוב אפשר למצוא את הזרוע של אלכס בחולצה כחולה כשהוא יושב לצד שולחן העבודה וממולו מסך מחשב.

מה לגבי היד על הפה? ככל הנראה האדם התמים בשיחה העז לשים את היד באזור הסנטר, בזמן שהוא מצולם ללא ידיעתו לאינסטגרם של ג’יי לו וגורם ל-121 מיליון העוקבים שלה לחשוב כי מדובר בפורץ. ובכך חברים – הסתיימה לה התעלומה הבלשית של השבוע. קורות חיים לשב”כ כבר הגשתם?

מקור