(דני מרון)
(דני מרון) | צילום:
ספורט 5

יסיים את דרכו בב
יסיים את דרכו בב”ש? קלטינס (דני מרון) | צילום:
ספורט 5

בזמן ששחקנים בהפועל ב”ש כמו אנתוני וראן ואוהד לויטה התבקשו לקצץ כשלושים אחוזים משכרם ואורן ביטון התבקש להפחית ארבעים אחוזים וסירב, דוד קלטינס זומן לפגישה עם הנאמן עו”ד יצחק יונגר ובה התבקש לקצץ 50 אחוז משכרו.

קלטינס שנרכש מבית”ר ירושלים בקיץ האחרון, מרגיש שבב”ש לא באמת רוצים שיישאר וחבריו מספרים שלתחושתו ההצעה שהועברה אליו בפגישה אתמול בת”א, היתה מעליבה.

כאחד הנכסים הבולטים היחידים שנותרו בקבוצה, קלטינס לא יועבר בחינם אם ימצא קבוצה מצד אחד, אבל מצד שני עשוי שלא לקבל דקות משחק אם לא יסכים לקצץ.

השחקן סיפר לחבריו שעו”ד ניר ענבר, שמייצג אותו, ממתין להצעה כתובה מהנאמן, כשבינתיים הוא פתח אתמול במשחק האימון נגד עירוני רמה”ש בעמדת המגן הימני. “מה שעושים לדוד זה לא מכובד. הוא לא גדל בב”ש, לא הספיק להנות מהכסף ששולם לו ועכשיו דורשים ממנו להוריד יותר מהאחרים”. חבריו של המגן הבהירו באופן מאוד פשוט: “זה לא יקרה”.

חוץ מקלטינס, בשבוע הבא ייפגש הנאמן שוב גם עם אורן ביטון ואנתוני וארן, בתקווה לסגור על הפערים. גם שחקנים נוספים כמו מרוהאן קבהא, בן ביטון, לואי טאהא ובן שהר יזומנו לשיחות. 

שביעות רצון מגאנם. (דני מרון)
שביעות רצון מגאנם. (דני מרון) | צילום:
ספורט 5

הצרות בבירת הנגב לא מסתיימות בקיצוצים והשחקנים שיישארו או ילכו. גם סוגיית פתיחת אצטדיון טרנר עדיין לא ברורה. ביום ראשון תתקיים סקירה של האדריכלים לגג, דבר שנעשה פעם בחמש שנים על מנת לאבחן ליקויים אם ישנם. עד סוף השבוע הבא אפשר יהיה לדעת אם ניתן יהיה לשחק מול הפועל ת”א בליגה ב-6/6, או לעצור את המשחקים באצטדיון עד להודעה חדשה.

צרות אמרנו? אז גם משחק האימון שהתנהל אתמול מול רמת השרון מהלאומית היה מאוד מאכזב עבור קבוצתו של יוסי אבוקסיס. ב”ש רשמה אתמול (חמישי) משחק לא טוב כשנאלצה לחזור פעמיים מפיגור וסיימה את המשחק ב-2:2. “נראינו רע. שיחקנו מביך” אמרו כמה מהשחקנים. מי שבכל זאת הצליח להציג יכולת טובה הוא קייס גאנם, שכבש שער שני תוך שלושה ימים.

ביום שני תפגוש הקבוצה למשחק הכנה אחרון לפני ההתמודדות בליגה נגד בית”ר ירושלים בטדי, את הפועל ר”ג.  בן שהר שלא נכלל בסגל אתמול, יהיה כשיר למשחק הקרוב וסובל מרגישות בשריר בלבד.

מקור