במבט ראשון המרצה או המורה יראו שם מחשבון תמים, אבל הקאסיו הזה הוא הכל חוץ מתמים


ברשותכם, נתחיל עם דבר העורך: אנחנו לא מעודדים בשום אופן רמאות מכל סוג שהיא.

אבל

היוטיובר Neutrino לקח את עולם השליפים שישה צעדים קדימה עם ההאק הדי מגניב הזה: אם בבתי הספר, במכללות ובאוניברסיטאות כבר לא מרשים להכניס סמארטפונים או שעונים חכמים לחדרי המבחן, הוא לקח את הפריט הכי מובן מאליו, מחשבון קסיו עתיק, ושידרג אותו לכלי רמאות מתוחכם שיאפשר לכם להתחבר לאינטרנט, ואפילו לתקשר עם חברים בזמן המבחן, בלי שאף אחד חושד בכם.

בשלב הראשון, היוטיובר לקח את הפאנל הסולארי האהוב שמאפשר את הפעלת המחשבון המדעי והמוכר, והחליף אותו בפאנל OLED קטנטן. כשהוא כבוי, הפאנל הזה לא מעורר שום חשד, אבל כשהוא דלוק, הוא יכול להציג לכם מידע שתכינו לו מראש. איך תשימו מידע על גבי מחשבון, אתם שואלים? ובכן, לשם כך הוא הוסיף גם רכיב ווייפיי זעיר מסוג ESP8266, וסוללה נטענת, כאשר כל החלקים האלה נכנסים לגוף המחשבון כפי שהוא (לאחר כמה שיופים ושינויים פנימיים, כמובן).

רכיב הווייפיי שמיקם מתחבר ל-Firebase, פלטפורמת הפיתוח של גוגל, בה הוא יכול לאחסן את כל החומר למבחן שהוא רק רוצה. מנוסחאות ועד לציטוטים – אם זה מגיע בצורת טקסט, הוא יכול להציג אותו על גבי המסך הקטנטן.

האתגר הבא של היוטיובר בהאק הזה, הוא לאפשר שימוש במחשבון ובפונקציות הרמאות שלו, מבלי להוסיף כפתורים חדשים ומחשידים. בשביל להתגבר על המכשול הזה, הוא פיזר כמה חיישנים נסתרים נוספים בגוף המכשיר אשר מגיבים למגנטים. טפיחות עם המגנטים בחלקו העליון של המחשבון עוזרות לכם לנווט בתוך התפריטים, כשאת המגנט הפעיל הוא מציע לכם להחביא בקצה העט שלכם או בפקק של בקבוק השתייה שאתם מביאים איתכם לכל מבחן.

שאר הפרטים בוידאו הבא:









עידן בן טובים

נולד עם ג׳ויסטיק ביד. יש לו הרבה יותר מדי גאדג׳טים והרבה פחות מדי זמן פנוי כדי לשחק עם כולם. בעל פטיש לא מוסבר לביצוע קליברציות לסוללות של מכשירים. כשהוא לא עסוק בלכתוב על טכנולוגיה, הוא אוהב לדבר עליה, והרבה


מקור