אישה מסין נחרדה לגלות ששני ניתוחים פלסטיים שעברה לאחרונה התירו אותה עם “פרצוף חמוץ”. התקרית התחוללה במחוז ג’ג’יאנג, מזרח המדינה, אחרי שהאישה הגיעה לקליניקה קוסמטית לצורך ניתוח מתיחת פנים ושוכנעה לעבור גם מילוי בלחיים שלה.

האישה, אשר זוהתה בשם המשפחה שי, סיפרה שהיא השתכנעה לעבור את הטיפול הכפול אחרי שעובדי המקום אמרו לה שמילוי הלחיים יגדיש את האפקט של מתיחת הפנים. “הם אמרו לי שאם אני אעשה את שתי הפרוצדורות יחדיו, התוצאה תהיה טובה יותר”, אמרה. “היועצת במקום אמרה לי שזה יראה טבעי ותהליך ההתאוששות לא יימשך זמן רב”.

שי שילמה יותר מ-2,800 דולר על שתי הפרוצדורות הקוסמטיות, לפני שהזדעזעה לגלות שהתוצאה נראית איום ונורא – וטוענת שהטיפול גרם לה להיראות עכשיו כאילו היא עצובה כל הזמן.

שי ג'יג'יאנג
שי אחרי הניתוח | צילום:
1818黄金眼, Youtube

גורמים מהקליניקה התייחסו לטענותיה של שי ואמרו כי הנפיחות בפניה צפויה לרדת בסופו של דבר. למרות זאת, חלפו שבועיים מאז הטיפול ואין שום סימן לכך שהמצב השתפר. היא הוסיפה: “הפינות של העיניים שלי התרוממו. אני לא מרוצה מהתוצאה. למעשה, הייתי אומרת שאני נראית מפחיד”.

שי דרשה מהנהלת הקליניקה לתת לה החזר מלא על הטיפול, אך נכון לעכשיו הם מסרבים. מר פאנג, אחד המנתחים הראשיים בקליניקה, אמר שבכוונתו לקחת אחריות מלאה על התקרית – במידה והמטופלת תוכיח שלא ניכר שיפור במצבה גם אחרי חודש שלם.

“בגלל שהיא עברה מתיחת פנים ומילוי לחיים, אז עוד לא ניתן לראות את התוצאה הסופית”, אמר פאנג. “ברגע שפניה יחלימו לחלוטין, היא תיראה מצוין”. כמו כן, המנתח הציעה לשי שורה של טיפולים קוסמטיים בחינם, אבל זו אמרה בתגובה שהיא לא מתכוונת להגיע לשם יותר לעולם.

מקור