מרי (55) ובתה בריטני (19), אמנם כבר שתיהן נשים מבוגרות, ועדיין הן עושות יחד דבר שרבים יתפסו כמוזר מדי – מקלחות משוטפות. אמרנו “רבים”? התכוונו “כולם”.

מרי ובריטני, מג’נסן ביץ’ אשר בפלורידה, נחשפו בתכנית טלוויזיה בשם sMothered (שילוב בין המלים אמא לחנק רגשי), שם חשפו את הרוטינה שלהן. האם טוענת כי המקלחת המשותפת היומית על הבוקר היא מה שמאחדת ביניהן ויוצרת וייב חיובי להמשך היום.

בתוכנית, אחת המקלחות המשותפות שלהן תועדה ובמהלכה רואים את מרי רוחצת את בתה ושוטפת את השיער שלה עם שמפו. “את צריכה שיזוף או משהו מותק, את לבנה ממש”, היא העירה על הדרך.

“עשיתי עם בריטני מקלחות משותפות ועזרתי לה מאז שהיא בת 5”, אמרה מרי. “אני לא חושבת שכיוונתי לקשר כזה קרוב עם בריטני, זה משהו שהיה צריך להיות”. ואם אתם חושבים שהאמא היא זו שחונקת ושומרת קרוב מדי על בתה – אז לא, כי לבריטני אין שום כוונה עזוב את הקן בקרוב.

“כשאמא שלי עושה דברים פשוטים כמו לשטוף את השיער שלי או לרחוץ את הגוף שלי, זה מנחם אותי”, אמרה בריטני. “אני רק בת 19, עדיין לא עזבתי את הבית”. מרי הוסיפה כי אם בריטני הייתה נאלצת לעזוב, היא בטח הייתה מתה מחרדת נטישה.

בתוכנית, אחת המקלחות המשותפות שלהן תועדה ובמהלכה

 

מקור