שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


הרוח הוונדליסטית

ליסה ופיל ריגלי מקליפטון, נוטינגהאם, החליטו שהם לא יכולים יותר עם הוונדליזם שבוצע באופן קבוע על כלי הרכב שלהם, והחליטו להציב במקום כמה מצלמות כדי לתפוס את האשמים במעשה. בעוד הם חשבו כי ימצאו כמה נערים, מה שהם גילו יגרום לעור שלכם לסמור: בסביבות השעה 1:30 בלילה, אחת המצלמות תפסה את מה שנראה כמו רוח של ילד.

לדברי הזוג, הרוח היתה בצורת עיגול, צבעה היה לבן זוהר, והיא היתה לבושה במעין קפוצ'ון וקיפצה על גגות מכוניותיהם. פיל, שמעולם לא האמין ברוחות רפאים, אמר שהוא מעולם לא ראה דבר שכזה, וליסה תיארה את הישות כרוח של ילד בן ארבע או חמש. הם גם אמרו שאם זה היה ילד בשר ודם, הכלב שלהם – שנבח כשהריח אנשים שעברו ליד ביתם – היה נובח גם בלילה הזה, אך הוא נשאר שקט (איפה החושים המיוחדים של הכלבים כשצריך אותם?). בני הזוג ריגלי החליטו בסופו של דבר שלא לתבוע את הילד על הנזקים שביצע, כיוון שלא מצאו סימנים מפלילים על המכונית שלהם לקיומו. החלטה נבונה יש לומר.

הרוח הבריונית

משפחה אחרת, שדווקא כן החליטה לתבוע את הרוחות שמטרידות אותה (כמה שהיינו רוצים להיות זבוב על הקיר במשפט הזה, או טוב יותר – רוח רפאים!) היא משפחה סעודית שהגיעה עד לבית המשפט עם תביעה על "בריונות רוחית". לדברי בני המשפחה, הרוחות השמיעו קולות מפחידים ברחבי הבית, גנבו להם את הטלפונים הניידים, ואפילו זרקו אבנים על ילדיהם. יאמר לזכות בית המשפט שהוא ניסה למצוא את רוח הרפאים הבעייתית, אך היא מעולם לא נתפסה.

via GIPHY

הרוח האלימה

הרוחות רפאים בסיפור הזה הלכו קצת יותר רחוק מסתם הטרדה. משפחה צרפתית סיפרה כי רוחות הרפאים ששוכנות בביתם עברו ל – איך נקרא לזה – מתקפה מלאה. שני בני משפחה אף נזקקו לטיפול רפואי לאחר שהרוחות – לפי עדות בני המשפחה – זרקו על אחד מהם כיסא ועל השני אבנים. השוטרים המקומיים לקחו את דבריהם ברצינות ואף ניסו לעזור להם, והציעו להם לעבור לגור בדירה זמנית באתר קמפינג סמוך לביתם, אך בני המשפחה החליטו להישאר בביתם ונעזרו במגרש שדים מוסמך מהכנסייה המקומית שעזר להם לגרש את הרוחות האלימות מביתם.

via GIPHY

הרוח הסליזית

דיאן קרלייל מאוהיו טוענת כי שתי רוחות רפאים עושות באופן קבוע סקס בביתה, מה שגורם לה ולבני משפחתה חוסר נוחות (מה עם קצת פרגון?). דיאן אף אמרה שאין לה ספק כי מדובר על יחסי מין, וכי היא אפילו ראתה את נעלי העקב של אחת הרוחות. אבל זו לא הפעם הראשונה שרוחות רפאים החליטו ליצור קשר עם דיאן.

לדבריה, אחותה המנוחה השאירה לה פעם אחת הודעה במשיבון, ובה אמרה לה שהיא אוהבת אותה, והיא אפילו ראתה רוחות רפאים משחקות במראה עם ילדיה – אך לראות רוחות רפאים שעושות סקס הפתיע אותה, כי מי חשב, לדבריה, שיש לרוחות רפאים רגשות (כן, כי זה מה שמפתיע בכל הסיפור הזה). עוד היא אמרה כי הפעילות המינית שלהם לא פחתה עם הזמן ואפילו גברה.

via GIPHY

הרוח החוטפת

הסיפור הבא הוא אחד הסיפורים ההזויים והמקריפים שתשתמעו: פורץ שפרץ לדירה במלזיה טען כי הוחזק בדירה בניגוד לרצונו, ללא אוכל או שתייה, במשך ארבעה ימים, על ידי "דמות על טבעית". פקיד המשטרה אכן אישר כי בעלי הבית היו באותם ימים בחופשה, וכשהם חזרו הם מצאו את הפורץ בביתם מיובש ומותש. לדבריו, בכל פעם שניסה לעזוב את הבית, הישות דחפה אותו לקרקע ולא נתנה לו לצאת. אנחנו עוד לא החלטנו מה אנחנו חושבים על רוח רפאים הזו, אבל מה שכן, זה נשמע לנו כמו רוח שמירה מקצועית (ואולי מדי מקצועית?)

via GIPHY

הרוח מפירת הסדר

נער שנתפס ב -2006 כאשר הוא מקלל שוטרים ובאופן כללי גורם למהומה טען בכתב הגנה ייחודי למדי שהקללות ששמעו השוטרים לא הגיעו ממנו – אלא מרוח רפאים פיראטית. תומאס מקגייר, בן 18 מגלאזגו, סקוטלנד, אמר: "זה לא אני, זה היה הפיראט!" תוך שהוא אזוק על ידי השוטרים. עורך הדין  אמר בבית המשפט כי מרשו היה "במצב של זעזוע, מכיוון שלטענתו זה עתה ראה רוח רפאים". על אף שמקגיר הודה בהפרת הסדר, הוא הכחיש כי היה תחת השפעת אלכוהול או סמים, וטען כי היתה זו השפעה של אותה רוח רפאים. מבירור אחרון נודע שגזר הדין שלו נדחה.

via GIPHY

מקור

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest