רופאים בבי”ח בעיר דונגאנג, דרום סין, הזדעזעו לגלות מה גרם לכאבי הבטן הנוראיים של אחד המטופלים שלהם. הגבר האלמוני, שזהותו לא הותרה לפרסום, פנה לייעוץ בימים האחרונים וטען כי אין לו מושג מה גרם לכאבים העזים. הוא הועבר מיד לבדיקת CT, שם התברר כי הוא סובל מדימומים פנימיים כתוצאה מגוף זר שחדר אל תוך חלל הבטן שלו.

הצוות הרפואי הבהיל את המטופל לחדר הניתוח, שם הוא הורדם לצורך הוצאת האובייקט המסתורי שחדר לגופו. מאוחר יותר, הכירורג שניתח את המטופל הזדעזע לגלות צלופח מת בקרביים של המטופל.

 

דונגונג
צילום ה-CT של המטופל | צילום:
globaltimesnews, twitter

המטופל הועבר לחדר התאוששות אחרי הניתוח כשהוא במצב יציב. כמה שעות לאחר מכן, הוא נשאל על ידי אנשי הצוות כיצד בעל החיים הגיע אל חלל הבטן שלו. תחילה טען שאין לו שום מושג במה מדובר, אך בסופו של דבר הוא הודה כי החדיר את הצלופח בעצמו אל תוך הרקטום שלו.

הגבר האלמוני טען כי התמודד לאחרונה עם עצירות והחליט להחדיר את בעל החיים לגופו כחלק מטיפול אלטרנטיבי. הצלופח היה בחיים במשך כמה שעות לפני שמת ובזמן הזה, קרע את המעיים של המטופל בכמה מקומות.

ד”ר לי, הרופא המטפל, התייחס לתקרית ואמר כי אם הגבר לא היה פונה לעזרה בזמן אז האירוע היה נגמר באסון. “היה לו הרבה מזל שהוא הגיע בזמן, כי הצלופח חולל נזק רב למעיים שלו”, אמר. “אם היינו מתמהמהים עם הניתוח, סביר להניח שהוא היה מת”.

מקור