“משהו טראומתי קרה ששינה את חיי”: משתמש ברשת החברתית טיק טוק הזדעזע לגלות שרידי גופה על חופי מדינת וושינגטון, צפון-מערב ארה”ב. ביום שבת האחרון, רשויות האכיפה של סיאטל התירו לפרסום כי הם החלו לחקור את נסיבות מותו של אדם אלמוני שנמצא מרוטש בתוך מזוודה. זמן קצר לאחר מכן, תושב האזור פרסם את סרטון שבו נראה כיצד הוא וחברותיו מצאו את שרידי הגופה במזוודה שחורה שננטשה על קו החוף בעיר.

“מצאנו מזוודה שחורה”, כתב המשתמש. “צחקנו שאולי יש כסף במזוודה, אבל הריח היה בלתי נסבל”. בסרטון ניתן לראות כיצד אחת מחברותיו של המשתמש ניגשת לפתוח את המזוודה, רק כדי למצוא שקיות שחורות בפנים. לאחר מכן, אחת הבנות נראית מתקשרת למוקד החירום בשביל לדווח על התקרית.

@ughhenry

Something traumatic happened that changed my life checkkkk @natthecvt ##fyp ##viral ##crime ##murder ##randonautica ##randonauting ##scary ##washington

♬ Creepy, scary, horror, synth, tension – Sound Production Gin

כוחות המשטרה אישרו כי מצאו ביום שישי בצהריים שרידי גופות בשני מוקדים בעיר – כולל זה על קו החוף. בלשים הוזעקו למקום, לפני שתכולת המזוודה נשלחה למכון לרפואה משפטית לצורך בדיקות. כעת, מומחים מנסים לקבוע את זהותו של המת ומה גרם למותו.

הסרטון ובו ניתן לראות את המזוודה השחורה עלה לטיק טוק כיממה לאחר התפוצצות הפרשה, שם הוא הפך עד מהרה לוויראלי עם קרוב ל-16 מיליון צפיות.

ג’ון רודי, תושב מערב סיאטל, התייחס לפרשה בשיחה עם סוכנות ידיעות מקומית ואמר: “אני המום ומזועזע. מפחיד אותי לחשוב שמישהו מהאזור יעשה דבר כזה והוא עוד מסתובב פה חופשי”. רשויות האכיפה טרם פרסמו עדכונים באשר להתקדמות החקירה.

מקור