ריאל מדריד שוב מאיישת את המקום הראשון בטבלת הליגה הספרדית, אחרי שהיא ניצחה אמש (ראשון) 0:1 את אספניול וניצלה את המעידה של ברצלונה בכדי לשמור מרחק של 2 נקודות ממנה בפסגה. אבל זה לא נושא השיח העיקרי אחרי ההתמודדות הזאת מול נועלת הטבלה, אלא הבישול הפנומנלי של כרים בנזמה שהוביל לשער היחיד במשחק.

החלוץ מסר בעקב גאוני לקאסמירו בדקה ה-45 ובעצם הותיר אותו לבד מול השוער, תוך שהוא בעצם מוסר בין הרגליים של שחקן הגנה יריב. בתקשורת הספרדית לא נותרו אדישים והיללו את הצרפתי, כאשר הכותרת ב”מארקה” לבוקר הייתה “גאון שולט בליגה”. גורמים אחרים השתמשו בכל מיני כינויים שונים נוספים, דוגמת “קוסם” או “ג’יני”.

“אני לא אומר שאנחנו לא שמים עין על ברצלונה, אבל אנחנו בעיקר מתרכזים בעונה שלנו ובמשחקים שלנו בליגה”, אמר בנזמה בסיום. “השגנו את שלוש הנקודות ועכשיו אפשר לחזור הביתה. העקב? זה הכדורגל עבורי, ככה אני רואה את הדברים. ידעתי שקאסמירו יגיע לזה. זה היה בישול טוב, אבל הדבר החשוב הוא השער שלו”.

קאסמירו סיכם את ההתמודדות גם כן והחמיא למי שבישל לו את השער: “ניצחנו בעוד גמר. אני מכיר את כרים, מה שהוא עשה זה לגמרי רגיל. אנחנו יודעים שהיכולת שלו היא לא 9, אלא 10. השער הוא שלו. זה לא הוגן לדבר על השער שלי. העקב היה גאוני, הוא השאיר אותי מול שער ריק”.

“קאסמירו יודע שבנזמה יכול פשוט לייצר דברים כאלה, והנה, הוא היה שם”, ניתח המאמן זינדין זידאן. “כרים מרשים, הוא כבר כאן 11 שנים ואנחנו נהנים מהאיכויות שלו. הוא תמיד משתפר, משנה לשנה. זה גיל מצוין בשבילו. הוא שומר על עצמו בכושר מצוין, אני לא מופתע מהדברים שהוא עושה. האליפות? זה יהיה כמו ב-2017, הכל ייקבע במשחק האחרון. יש עוד שישה גמרים, אנחנו חייבים לנוח כי בחמישי יש עוד גמר”.

מקור