שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


לפני תשע שנים תמיר גל שוחח עם בנו הבכור, בן גל בן ה-28, שהוא לא אוהב נשים. הבוקר (ב'), תמיר גל התראיין בתכנית "מעירים את המדינה" ברדיו לב המדינה, בהגשת מאיה בצלאל-עסיס וקותי סבג. במסגרת חודש הגאווה, תמיר דיבר לראשונה על היציאה מהארון של בנו בפניו.

"אני לא ידעתי את זה, אבל ביום של בת המצווה של אחותו כהוא היה בן 20", הוא אמר לי 'אבא, תשמע אני לא קשור לאירוע הזה'. אמרתי לו, 'מה זאת אומרת?' הוא אמר לי, 'אני לא יכול להגיד לך'. אמרתי לו 'בן, דבר, הכל טוב'. כשהוא אמר: 'אבא, אני גיי', אמרתי לו 'אז מה, כפרה?'", שיתף תמיר.

"מה שטוב לילד שלי טוב לי. זה מה שהוא, זה דם, זה הבן שלי בכל מצב. אני עברתי חיים וילדות לא קלים, בתי סוהר ומוסדות ומשפחות אומנות… עברתי הכל בחיים. אני רואה את החיים בצורה אחרת", הוסיף הזמר.

תמיר גל מדבר על היציאה מהארון של בנו
"קיבלתי אותו מהרגע הראשון". תמיר ובן גל | צילום:
פרטי, רדיו לב המדינה

במהלך הילדות שלו ידעת? היו סימנים?

"האמת שלא. לא גרתי איתו ביחד, הוא גר עם אמא שלו. האמא ידעה את זה מהיום הראשון, אבל אני לא כועס על אף אחד, זה הבן שלי. הוא עובד בתעשיית המוזיקה  ואני שומע מאיתי לוי ואייל גולן איזה ילד הוא. זה הבן שלי וכל החיים אני אקבל אותו. זו הפעם ראשונה שאני מדבר על זה. בדיוק סימסתי עכשיו לבן שיאשר לי להתראיין על זה. בחיים לא חשפתי את זה כי קודם כל זו פרטיות שלו, זה משהו אישי שצריך להישאר בתוך המשפחה. זו כן הייתה מכה בהתחלה. כמעט לא הגעתי לאירוע, אבל לא ספרתי עד 10 אפילו והבנתי את זה. אם הייתי אומר משהו לא במקום, הייתי מאבד את הבן שלי לכל הזמן. זה היה קשה רק באותו הרגע, אבל באותו רגע קיבלתי אותו. אני מציע לכל ההורים: תחבקו את הילדים שלכם חזק, זה הילד שלכם, זה הדם שלכם. אני מופיע בקהילה הגאה, הם לא מזיקים לאף אחד, הם אנשים טובים".

למה בז'אנר הים תיכוני עדיין אין עדיין זמרים מחוץ לארון?

"אני אתן לך סקופ? אני מכיר באופן אישי אנשים שהם נשואים, מהברנז'ה שלנו, שהם עברו צד ולא יצאו מהארון. אני יודע את זה בוודאות".

בן בא עם בן זוג לבית?

"בן בא אליי עם בן הזוג שלו לארוחת ערב, הכל טוב והוא יביא לי נכד. הוא הבטיח. ברור שהוא יביא לי נכד".

 

מקור

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest