הסטארטאפ הישראלי שפיתח פלטפורמה המנהלת אוטומציה של תהליכי CI/CD על גבי ענן ומוכוונת Kubernets. עד כה גייסה החברה 42 מיליון דולר


צילום: גלית דוייטש

הסטראטאפ הישראלי Codefresh (קודפרש), שפיתח פלטפורמה לתהליכי פיתוח, בדיקה והטמעה (CI/CD) של אפליקציות ותוכנה על גבי Kubernetes, מודיע היום (ב’) על השלמת סבב גיוס C בהיקף של 27 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילו Red Dot Capital Partners והשתתפו בו גם Shasta Ventures ומשקיעים קיימים בהם Viola Ventures, M12, Vertex Ventures, Hilsven Capital ו-CEIIF.

“ההכנסות גדלו פי 10 בשנה שאחרי הגיוס הקודם”

Codefresh (קודפרש) פיתחה פלטפורמה המנהלת אוטומציה של תהליכי CI/CD על גבי ענן. מכיוון ש-Kubernetes נהפך בשנים האחרונות לסטנדרט באופן שבו ארגונים מפתחים ומנהלים תוכנה על גבי ענן, הפלטפורמה של החברה מאפשרת לארגונים להאיץ ולפשט את המעבר ל-Kubernetes.

מנכ”ל החברה רזיאל טביב אומר בשיחה עם גיקטיים כי “התהליכים הללו הינם תהליכים קריטיים בארגון, ולרוב כיוון שהם מנוהלים בכלים ישנים הם מעכבים את קצב הטמעת עדכוני התוכנה ופוגעים ביכולת לעמוד ביעדי הארגון. Codefresh הינה פלטפורמה שלא רק מאפשרת להגדיר את התהליכים הללו באופן הרבה יותר מודרני ומותאם לטכנולוגיות החדשות, אלא מאפשרת להריץ אותם בביצועים גבוהים ובכך להאיץ משמעותית את תהליכי הפיתוח ועדכוני התוכנה”.

טביב אומר עוד כי מאז הגיוס האחרון רואים בחברה אימוץ רחב של Kubernetes, הטכנולוגיה שעבורה בנו את הפלטפורמה – וכפועל יוצא הגדילה המשמעותית בשימוש בטכנולוגיה הביאה לידי גידול משמעותי במספר הלקוחות של החברה. “הגידול התבטא לא רק במספר הלקוחות אלא גם בהיקף השימוש בקרב הלקוחות הקיימים מה שהביא את הכנסות החברה לגדילה של פי 10 בשנה שלאחר הגיוס הקודם”, מספר טביב.

הוא אמר עוד כי “אנחנו חיים בעידן שבו ארגונים מחפשים חיסכון, אוטומציה ופישוט תהליכים – Codefresh עושה בדיוק את זה. הפלטפורמה שפיתחנו מאפשרת ללקוחות ‘להגר’ בקלות אפליקציות קיימות ולפתח אפליקציות חדשות לסביבת Kubernetes. בנוסף לכך, אנו מייתרים את הצורך בהתאמה יקרה של כלי DevOps קודמים, שנבנו על בסיס טכנולוגיות מיושנות יותר”.

Codefresh נוסדה בשנת 2016 על ידי רזיאל טביב (מנכ”ל) ואולג ורכובסקי (CTO) והיא מעסיקה יותר מ-60 עובדים, מתוכם 20 עובדים בישראל. עד עכשיו גייסה החברה 42 מיליון דולר, כשעל פי החברה, כספי הגיוס ישמשו להאצת הפיתוח ולהרחבת מחלקת המחקר והפיתוח שלה בארץ.אושרי אלקסלסי

עדיין מבואס מהפסקת שידורי TechTV בישראל. נהנה מסרטי סטאר וורז החדשים – Don’t @ Me.


מקור