אם היה צריך להראות דוגמא חיה להבדלי רמות ומשחק חד צדדי, זה מה שקיבלנו הערב ב-1:3 של יובנטוס נגד גנואה. הגברת הזקנה שלטה לאורך כל המשחק, השיגה ניצחון ליגה שישי ברציפות והחזירה את הפער בפסגה מלאציו שבמקום השני, לארבע נקודות.

מהדקה הראשונה במשחק ניתן היה לראות שמדובר במשחק קצוות. גנואה מהמקום ה-16, לא הצליחה לעבור את החצי במרבית שלבי המשחק. למעשה, בלא מעט פעמים, מי שניהלו את משחק ההתקפה היו צמד הבלמים מתיאס דה ליכט ולאונרדו בונוצ’י, שלא נאלצו לעבוד יותר מדי בתפקיד אליו הם רגילים.

על אף השליטה המוחלטת של יובנטוס, כריסטיאנו רונאלדו וחבריו מצאו את עצמם מתוסכלים לא פעם, כיוון ששוערה של גנואה, מתיה פרין, רק במחצית הראשונה סיפק 5 הצלות מצוינות והצליח לעצור את המטווח של שחקני הגברת הזקנה.

אבל מה שעבד במחצית הראשונה, ממש לא הצליח בחלק השני של המשחק. פאולו דיבאלה ורונאלדו המשיכו לעשות מה שהם רוצים, רק שהפעם צמד החלוצים עברו את פרין עם שני שערים נפלאים בתוך שש דקות. דוגלאס קוסטה המחליף הוסיף את השלישי בביצוע יפהפה.

לקראת הסיום, גנואה בהתקפה די נדירה עוד הצליחה לצמק משער של אנדראה פימונטי, בעקבות שאננות בהגנת האלופה. אבל בסופו של דבר כאמור, הבדלי הרמות היו גדולים מדי.

במחזור הבא, יובנטוס תנסה להשיג את הניצחון השביעי שלה ברציפות, הפעם מול יריבתה העירונית, טורינו. כאשר במקביל, הגברת הזקנה תקווה למעידה של לאציו בקרב שלה מול מילאן, ובכך להגדיל את היתרון בפסגה לשבע נקודות ולהתקרב לאליפות נוספת.

מקור