המערכת של Simply Speak מסוגלת לזהות את הרגעים החשובים ביותר בפגישה שלכם עם הרופא, ולהזין אותם ישירות לתיק הרפואי


תמונה: Simply Speak

אתם מגיעים לרופא, מעבירים את הכרטיס, ופחות או יותר מאותו הרגע הפרצוף של הרופא נמצא במסך כשהוא מקליד את כל פרטי הפגישה. לא מדובר בדיוק בחוויה האופטימלית – לא עבורכם, ולא עבור הרופא. הבעיה השירותית הזאת הופכת לבעייתית עוד יותר כאשר חלק נכבד משירותי הרפואה עוברים לטיפולים מרחוק. הסטארטאפ הישראלי Simply Speak (לשעבר Vocalto) פיתח מערכת חכמה שיכולה לאפשר לרופא לדבר איתכם בפגישה שלכם, מבלי שהוא יצטרך כמעט בכלל להעיף מבט למסך או להקליד שום דבר.

הקורונה הובילה לצמיחה מהירה שדרשה גיוס

המערכת של Simply Speak היא מערכת AI ממבוססת הקשרים, שמסוגלת לתעד את המפגשים של הרופאים עם הפציינטים שהוא יצטרך להקליד כמעט דבר. המערכת מסוגלת לזהות את המידע הרפואי הקריטי עבור הפגיעה, ולהזין אותו ישירות לתיק הרפואי שלכם, אליו היא מתממשקת. בסוף הפגישה, הרופא יכול לעבור על המידע שנקלט במערכת.

בחברה טוענים כי רופאים בדרך כלל מודדים את איכות מערכת התיק הרפואי שלהם במספר הקליקים שהם צריכים לעשות מתחילת הפגישה ועד סופה, ובמקרה של Simply Speak, רופאים צריכים להקליק רק 3 פעמים.

עד כה, Simply Speak פעלה במתכונת Bootstrap, אך עם התפשטות נגיף הקורונה, יותר ויותר רופאים ומטפלים עברו לטפל בפציינטים מרחוק, מה שמצריך שילובים של מערכות חכמות כדי להצליח להעניק שירות תקין גם כשהפציינט לא נוכח בחדר. בחברה טוענים שהזינוק בביקוש לשירותי רפואה מרחוק הוביל להתרחבות משמעותית של החברה, מה שהצריך גיוס כספים.

היום (ג’) מודיעה Simply Speak על השלמת סבב גיוס Seed בהיקף של 1.1 מיליון דולר. כל ההון גויס ממשקיעים פרטיים, כאשר המשקיע המרכזי הינו ד”ר גלן לומיס, לשעבר CMO ונשיא של רשת בתי חולים בשם Health Quest. גורם המקושר לעיסקה מספר כי לאחר שהשקיע בחברה, לומיס העדיף לוותר על עבודתו והשכר המכובד שמגיע עימה והצטרף לסטארטאפ במשרה מלאה בתפקיד CMO עם הקמתה.

Simply Speak הוקמה ב-2019 על ידי מוטי טומשין, מנכ”ל החברה; ד”ר גלן לומיס, CMO; וירון ארונסון, CTO. החברה מעסיקה 12 עובדים בארצות הברית ובישראל.עידן בן טובים

נולד עם ג׳ויסטיק ביד. יש לו הרבה יותר מדי גאדג׳טים והרבה פחות מדי זמן פנוי כדי לשחק עם כולם. בעל פטיש לא מוסבר לביצוע קליברציות לסוללות של מכשירים. כשהוא לא עסוק בלכתוב על טכנולוגיה, הוא אוהב לדבר עליה, והרבה


מקור