הציפורניים שלכם אומרות הרבה יותר ממה שאתם חושבים – ואנחנו לא מתכוונים לדברים כמו ‘אתם לחוצים כי אתם מכרסמים אותן כל הזמן’. אכן, הציפורניים הלכאורה תמימות שלכם נותנות רמזים באשר לאישיות שלכם. המשיכו לקרוא ותרשמו בסוף מה דעתכם. האם צורת הציפורניים שלכם תואמת לאישיות המתוארת?

המבחן פשוט מאוד. הסתכלו על התמונות למטה, מצאו את צורת הציפורן שמתאימה לאצבע המורה שלכם. אז מצאו את המספר שלכם וגלו מה הציפורניים שלכם אומרות עליכם כבני אדם.

אם אף אחד לא תואמת, בחרו את זו שהכי קרובה – או זו שהייתם רוצים שהציפורניים שלכם יקראו כמוה.

בואו נתחיל!

ארוכה ומלבנית

אם הציפורניים שלכם ארוכות ומלבניות, אז אתם כנראה אנשים חברתיים עם אישיות קופצנית והרבה מאוד חוכמה. אם זה בלמידת דברים חדשים ופגישת אנשים חדשים, אתם אוהבים לחוות דברים חדשים ולהרחיב את האופקים.

בנוגע לעבודה, אתם בודקים היטב לפני שאתם פועלים. אתם יורדים לפרטים, ותמיד חושבים טוב טוב לפני הפעולה הבאה שלכם, ולא אכפת לכם להתלכלך כדי לבצע את העבודה.

שטוחה ורחבה

אם הציפורניים שלכם שטוחות ורחבות, אין ספק שאתם אנשים אנליטיים עם תפיסה מהירה. אתם תמיד חושבים לפני שאתם מדברים. אנשים בדרך כלל פונים אליכם לעצה ודברי חוכמה. אתם יודעים לשפוט אופי של אנשים ותמיד סומכים על האינסטינקטים שלכם.

בגלל שאתם אנשים יציבים, אתם אוהבים לבנות דברים. אתם אוהבים ליצור דברים ונהנים כאשר העבודה הקשה משתלמת. אתם מעדיפים פונקציונליות על פני עיצוב.

קצרה ועגולה

אם הציפורניים שלכם קצרות ועגולות, אתם כנראה אנשים יצירתיים ונחושים עם הרבה מאוד אש. יש לכם אישיות חזקה שיוצרת כיף והתרגשות, ואנשים נמשכים אליכם. אתם חברים נאמנים, ותעשו הכל כדי להגן על האנשים שאתם אוהבים.

אין הרבה דברים שאתם אוהבים יותר מאשר אתגר טוב. אתם הרפתקנים ואמיצים, ולא מהססים לקחת על עצמכם אתגרים ולצלול מיד פנימה. חלק קוראים לכם עקשנים, אבל זה רק בגלל שאתם יודעים מה אתם רוצים!

קצרות ולא שוות

אם הציפורניים שלכם קצרות ולא שוות – אולי אתם מכרסמים אותן. כך או כך, אתם כנראה אנשים אמפתיים ששמים לב לסביבה שלכם. יש לכם נפש כנה, וכל מה שאתם אומרים אתם באמת מתכוונים לזה. אתם מעריכים פתיחות ותקשורת, ונזהרים בנוגע לחברים חדשים שאתם מכירים. נפגעתם בעבר.

מים שקטים חודרים עמוק – זה המוטו שלכם. למרות שנראה שאתם תחת שליטה על פני השטח, בתוככם ישנה סערת רגשות. זה אומר שאחרים מקשיבים כשאתם מדברים, והחברים שלכם יודעים שאתם תמיד תגידו את האמת – אפילו אם היא יכולה להכאיב.

מרובעות ושוות

אם הציפורניים שלכם מרובעות ושוות, זה אומר ששתי הרגליים שלכם על הקרקע ואתם עובדים קשה. אתם מנהיגים מלידה שלוקחים את האחריות קיבלתם בכובד ראש. לעתים קרובות נותנים לכם משימות חשובות בגלל שיודעים שאפשר לסמוך עליכם. כל מה שאתם עושים, אתם עושים בצורה מושלמת.

אתם לא לוקחים קיצורי דרך ותמיד מוכנים לעשות כל מה שצריך כדי לבצע את המשימה – אבל זה לא אומר שאתם לא יודעים ליהנות ולעשות כיף. אתם אומנם נראים כמו סוסי עבודה, אבל מתחת לפני השטח יש לכם נפש שופעת חיוניות שאוהבת לבלות כמו כל אחד אחר.

משולשות

הציפורניים שלכם מחודדות ובצורת משולש? אם כן, אז אתם אנשים אמיצים ונחושים שתמיד יודעים מה הם רוצים. אתם מלאי תשוקה ועקשנים. אם אתם רואים משהו שאתם רוצים, אתם לא מפחדים לבקש את זה.

בעבודה המוטו שלכם הוא ‘לעבוד חכם לא קשה’, אתם תמיד חושבים על זוויות אחרות לפני שאתם מתחילים פרויקט חדש וכשמגיע הזמן להתחיל, אתם פותרים בעיות בקלות ובמהירות.

אליפטיות וארוכות

אם הציפורניים שלכם אליפטיות וארוכות, אז אתם כנראה אנשים יצירתיים. אתם אוהבים לצייר ומקבלים את ההשראה שלכם מהטבע. אתם תמיד עם רגליים על הקרקע, אבל מלאי דמיון. אתם הכי מאושרים כשאתם מוקפים דברים יפים. עדינים ורגועים, אנשים נמשכים אליכם כשהחיים שלהם נהיים מבולגנים מדי והם זקוקים לרגיעה.

חלק אומרים שאתם לוקחים על עצמכם יותר מדי, אבל האמת היא שאתם אוהבים להיות מוצפים בפרויקטים שאתם אוהבים – במיוחד כאשר הם יכולים לעזור לאחרים. אתם אוהבים לאהוב ואתם מלאי נתינה. אתם נכסים לכל דבר עם כל הלב ורואים את זה בתוצאות.

קוטיקולה ייחודית

האם יש לכם את הקו הלבן הזה בציפורניים? זה אומר שאתם אוהבים לחיות הרחק מכולם ובאזור מבודד. הפילוסופיה הזו חלה על הכל – מהבגדים שאתם לובשים ולבית בו אתם גרים, למוזיקה לה אתם מקשיבים, ולאוכל שאתם אוכלים. אתם לא אוהבים את הדברים הרגילים. אתם צבעוניים וייחודיים ואנשים נמשכים אליכם כאשר הם רוצים לחוות משהו שונה.

זה אולי נראה הפוך, אבל המוטו שלכם הוא ‘לשחק חזק, לעבוד חזק יותר’. אתם יודעים שכאשר אתם נהנים, אפשר להשיג הכל בצורה קלה יותר ועם הצלחה גדולה יותר, אז זה חל עליכם כשאתם עובדים. לכן, לעולם לא משעמם לכם.

האם צורת הציפורניים שלכם תואמת לאישיות המתוארת? ספרו לנו בתגובות למטה ואל תשכחו לשתף את מבחן האישיות הכיפי הזה עם החברים והמשפחה שלכם.

מקור