אישה אנונימית בתלונה חדשה נגד בת זוגו לשעבר של איש העסקים ג’פרי אפסטין • לטענתה, מקסוול אנסה אותה עוד כשהייתה בת 14 • “זה קרה 20 או 30 פעמים – היא מרושעת בדיוק כמו אפסטין” • מקסוול נעצרה השבוע והיא עומדת בפני משפט בחשד לעבירות מין רבות📌גיליין מקסוול, ג'פרי אפשטיין (צילום: Joe Schildhorn Patrick McMullan via Getty Images)

גיליין מקסוול וג’פרי אפסטין | צילום: Joe Schildhorn Patrick McMullan via Getty Images

בצל מעצרה של גיליין מקסוול, בת זוגו של איש העסקים ג’פרי אפסטין, בחשד לניהול רשת הקטינות וסרסורן, אמש (שישי) התפרסמה תלונה חדשה בה אישה אנונימית טענה כי היא נאנסה על ידי מקסוול עצמה עשרות פעמים, כך דווח ברשת פוקס-ניוז האמריקנית.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם – היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לטענת המתלוננת, שבחרה שלא לחשוף את שמה, מקרה האונס הראשון היה כשהיא הייתה בגיל 14. “היא אנסה אותי, אני אומרת שזה קרה 20 או 30 פעמים”, סיפרה המתלוננת האנונימית. “היא מרושעת בדיוק כמו אפסטין, היא פשוט אנסה”. בהמשך ציינה המתלוננת,שמכיוון שהיא הייתה אז בתולה, מקסוול השתמשה בצעצועי מין והחדירה אצבעות לאיבר מינה.

ג'פרי אפסטין
תמונת המעצר של ג’פרי אפסטין | צילום:
AP

עוד ציינה המתלוננת כי ההתעללות המינית בה הפסיקה לאחר שהיא נכנסה להריון מאפסטין. בגיל 16 היא נאלצה לעבור הפלה. “מעולם לא הייתי עם אף אחד חוץ מעם אפסטין”, היא הדגישה. “העובדה שהייתי צריכה להרוג את הילד שלי השפיעה עליי ועל משפחתי”.

האתר וסימני השאלה
“אי הפדופילה” | צילום:
AP, חדשות

כעת, עם מעצרה של מקסוול, המתלוננת האנונימית החליטה לחשוף את סיפורה והיא ציינה כי היא מוכנה להעיד במשפטה של בת זוגו לשעבר של אפסטין. במקביל, לפני כשנה היא הגישה תביעה אזרחית נגד עזבונו של אפסטין, שהתאבד בתא מעצרו.

מקור