“חיי הזוגיות שלי היום טובים יותר מתמיד בגלל מה שאני עושה”: אושיית אינסטגרם אוקראינית זעזעה את מאות אלפי העוקבים שלה כשחשפה כיצד היא מבצעת לעצמה ניתוחים למילוי לחיים וחוסכת אלפי דולרים.

אנסטסיה פוקרשצ’וק, בת 31, סיפרה בתוכנית בוקר מקומית כי האובססיה שלה לניתוחים קומסמטיים החלה עוד בצעירותה. “נראיתי אז כמו עכבר אפרורי”, אמרה. “התחלתי עם ניתוח למילוי שפתיים לפני שהתחלתי למלא את הלחיים שלי. היום אני אוהבת מאוד את איך שאני נראית”.

אנסטסיה הוסיפה כי החליטה לבצע את פרוצדורת מילוי הלחיים בעצמה, אחרי שראתה סרטוני הדרכה ביוטיוב. “זה יכול להיות מסוכן, אבל אני עושה את זה כמו שצריך”, סיפרה. “יש את הסיכון שזה יזדהם, אבל אני לומדת באינטרנט איך לעשות את זה בטוח. אני עושה את זה ממש כמו רופא”.

אושיית הרשת טענה כי מאז שהחלה לבצע את הפרוצדורה בעצמה, היא חוסכת לפחות 2,000 דולר על כל מילוי. למרות זאת, היא מסכימה שפלסטיקאים עושים עבודה טובה יותר ממנה.

אנסטסיה טוענת שחלק ממקורביה לא מבינים את האובססיה שלה לניתוחים פלסטיים. למעשה, אפילו אמה חושבת שהיא “משוגעת” ולמרות זאת, היא שלמה לחלוטין עם מעשיה. היא הוסיפה: “אני מרגישה הרבה יותר בטוחה בעצמי מאז שהתחלתי לעשות ניתוחים פלסטיים. בסוף היום, זאת ההחלטה שלי והיא עושה אותי שמחה. מאז הניתוחים, חיי הזוגיות שלי מצוינים”.

מקור