שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


היש דבר יותר טוב מלקום בבוקר ולגלות שיש יותר מג'ניפר אניסטון אחת בעולם? לא משנה מה אתם עונים לזה, אתם עדיין חייבים לראות במי מדובר.

מעצבת שיער מקליפורניה בשם סטפני קארילו, כבר רגילה לכך שהעוקבים שלה מתרגשים בכל פעם שהיא מעלה תמונות של עיצובי השיער שהיא עושה ללקוחה אחת ספציפית שלה, שדומה שתי טיפות מי חמצן לג'ניפר אניסטון. אבל הפעם, הייתה זו כתבת שנתקלה בתמונה שלה והפיצה את פני הכפילה לכל שאר העולם.

"פרסמתי אותה כבר בכמה פעמים שונות, ובכל פעם העוקבים שלי משתגעים ממנה", סיפרה סטפני למגזין Allure, "הם אפילו מתייגים את ג'ניפר אניסטון". ואכן הצצה בפוסט תראה לכם תגובות גולשים מבולבלות והמומות כמו "אלוהים אדירים, ג'ניפר אניסטון??", וגם "לא ידעתי שאת עושה את השיער של ג'ניפר אניסטון". ככה, כל פעם מחדש.

זהותה של הלקוחה נשארה אנונימית, למרות שאלפי גולשים מתים לראות עוד תמונות של הכפילה החדשה שנמצאה. בינתיים, סטפני הסבירה לכל המעוניינים שהלקוחה הייתה יכולה להיראות דומה לה אפילו הרבה יותר אם הייתה בוחרת את גוון השיער של אניסטון, בלונד-זהב, במקום הגוון שהיא רצתה, בלונד-תות. שמחנו להעשיר לכם את הידע על צבעים.

  

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest