שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


גולש בטוויטר העלה תמונה של הזמנה לחתונה שקיבל וגרם לוויכוחים סביבה: האם נכון לקטלג את המוזמנים לפי רמת חשיבות, לאור ההנחיות בתקופת הקורונה?


הזמנה לחתונה בתקופת קורונה (צילום: טוויטר @von_owie)
צילום: טוויטר @von_owie

לא רק בישראל תקופת הקורונה הרסה לגמרי את עולם החתונות, גם בחו"ל זוגות טריים צריכים לאלתר דרכים למסד את היחסים שלהם בהתאם להנחיות המקומיות במדינה בה נמצאים. רוב הזוגות כמובן מעדיפים לדאוג קודם כל לנוכחות הקרובים אליהם ביותר לאירוע ורק אז לחברים מרוחקים יותר, והם עושים זאת בדלתיים סגורות – אך זוג אחד החליט להיות שקוף לחלוטין בהחלטה שלו, והרשת לא נרגעת מההזמנה הישירה.

הדיון שהחל בטוויטר ומהר גלש אל רדיט, העלה את הסוגיה של ההזמנה ה"שונה" לחתונה ובה הזוג דירג את האורחים לפי 3 קטגוריות חשיבות שונות. בהזמנה עצמה נכתב לאורחים: "למרות שהיינו רוצים לראות כל אחד ואחד מכם ביום הגדול שלנו, אנחנו מחוייבים לפצל את האורחים שלנו לקבוצות כדי להבטיח שאנחנו לא עוברים את המכסה המותרת של מוזמנים. קבוצה א': בבקשה השיבו כמה שיותר מהר האם תגיעו כדי שנוכל למלא את המקום שלכם במידה ולא תצליחו להגיע. קבוצה ב' ו-ג' בבקשה תעקבו אחר אתר החתונה ובדקו האם מתפנה מקום בחתונה. אם אתם יודעים מראש שלא תוכלו להגיע זה יעזור לנו אם תסמנו זאת באתר".

בסוף כל הזמנה נכתב לאיזו קבוצה בדיוק שייך אותו מוזמן. בהמשך ההזמנה הציע הזוג טיפ לאורחים הפוטנציאלים: "אנו מעודדים את המוזמנים להשיג בייביסיטר לילדים ולהגיע לבדם לחתונה, עם כמה שאנחנו אוהבים ילדים, אנו עושים את המירב כדי לפנות כמה שיותר מקומות לאורחים. בנוסף, אנחנו מבקשים מהרווקים לוותר על ה+1 שלהם ולהגיע לבדם. אנו מודים לכם על ההבנה".

חתונה
חתונה | אילוסטרציה:
123RF‏

מספר גולשים נשארו המומים מהשיטה וחלקם תהו מדוע הזוג לא חיכה לאישורי ההגעה של הקבוצה הראשונה כדי לשלוח את שאר ההזמנות במקום לגלות לקבוצה ג' שהם בעצם תוכנית הגיבוי של תוכנית הגיבוי. גולש אחד כתב: "קוביד או לא, לקטלג אנשים לפי חשיבות ועוד להגיד להם מהי החשיבות שלהם זאת פשוט התנהגות גסת רוח". גולש אחר ציין: "לא הייתי רוצה להגיע לחתונה שבה יזמינו אותי רק אם מישהו אחר לא יגיע".

לעומתם, ישנם גולשים שהבינו את המצב: "כן, לאור המצב זאת אפשרות שהיא מתקבלת על הדעת, לא הייתי נעלב אם היו שמים אותי בקבוצה ב' או ג'". אז מה אתם חושבים על הישירות של הזוג?

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest