חגיגות אירוסים בספרד נגמרו בטרגדיה מחרידה, כשתגרה המונית שפרצה במוקד האירוע הובילה למותם של שני אורחים. התקרית התחוללה בעיר אל אלמו, השוכנת באזור מדריד, שם כ-300 אנשים התכנסו לחגוג את האירוסים של בני הזוג, ששמותיהם לא הותרו לפרסום. ממצאי החקירה הראשוניים מצביעים על כך שהתגרה פרצה בעקבות ויכוח בין שני אנשים על המוזיקה שהתנגנה במקום.

על פי עדויות של כמה מהאורחים, מה שהתחיל בקטטה בין שני אנשים הלך והתדרדר לתגרה אלימה בת עשרות משתתפים. “הם השתמשו בכל דבר שיכול היה לשמש ככלי נשק”, סיפר אחד האורחים. “עפו במקום בקבוקים, כיסאות, אבנים, גדרות, הכל. מישהו אפילו השתמש ברכב שלו בשביל לדרוס את האורחים”. חלק מתושבי האזור אפילו דיווחו על יריות, אם כי טרם נמצאו עדויות לכך בזירת האירוע.

חומרת התקרית התבררה בבוקר שלמחרת, כאשר כוחות המשטרה מצאו את גופתה של אחת האורחות שרועה בתעלת מים בצד הכביש הסמוך למוקד התגרה. לצידה, נמצאה אורחת נוספת שפונתה במצב קשה לביה”ח כשהיא סובלת מפגיעות ראש. כמה ימים לאחר מכן, נמצאה גופתו של אורח נוסף שנהרג גם כנראה בעקבות הקטטה.

גורם המעורה בפרטי התקרית אמר כי לפחות ארבעה אנשים פונו לביה”ח בעקבות התקרית, ביניהם גם נער. כעת, רשויות האכיפה חוקרות את נסיבות האירוע, בזמן שקציני משטרה עוקבים אחר בני המשפחות של החתן והכלה מחשש שמישהו ירצה לבצע פעולת נקם.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר