אנחנו די בטוחים שאנחנו יודעים הכל על החיים של ג’יי לו, אבל ככל שעובר הזמן אנחנו מגלים שאנחנו בעצם חיים בסרט – ואנחנו יודעים רק את קצה הקרחון. לכבוד יום האחיות הבין לאומי הכוכבת שיתפה בעמוד האינסטגרם שלה תמונה משפחתית ואוהבת עם שתי האחיות שלה


ג’ניפר לופז היא אחת הזמרות האהובות עלינו, ולא פעם בשיריה היא דיברה על ילדותה ועל המקומות בהם גדלה. ג’יי לו גם מציגה בחשבונות האינסטגרם שלה יחסי קרבה אוהבים ומיוחדים עם בני המשפחה שלה, אך היא לא מרבה לשתף על המשפחה הגרעינית שלה, ובפרט על שתי האחיות שלה – לינדה ולסלי לופז.

לכבוד יום האחיות שחל בשבוע שעבר, הכוכבת שיתפה בעמוד האינסטגרם שלה מספר תמונות נדירות שלה ושל האחיות שלה כמותן מעולם לא ראינו, והאם יש דמיון בין ג’יי לו לבין הסיסטרז? ובכן, אנחנו יכולים לגמרי לראות אותו.

ג’יי שיתפה בסטורי שלה קולאז’ של ארבע תמונות בהן השלישיה מככבת. במבט ראשון מאוד קשה להבדיל בניהן, בעיקר כי שלושתן זכו באותו חיוך משגע, אף ייחודי ותווי פנים מחודדים, אך כשהסתכלנו יותר מקרוב הצלחנו לזהות את ג’יי בתמונות, כשהיא מחייכת ונינוחה לצד אחיותיה.

תמונה ספציפית שתפסה את תשומת ליבנו היא התמונה המרכזית, בה הבנות הן ילדות צעירות. ג’יי לו הייתה ילדה יפהפיה עם פוני קטן שגדלה להיות אישה מדהימה. לאחותה הגדולה, כך לפי התמונות, היו את אותן עיניים ואף כמו שלה, וכך גם לאחות התינוקת. החבורה הצמודה נשארו חברות קרובות עד היום, ולמרות שהן גרות במדינות שונות הן נפגשות פעמים רבות, כשהן אפילו בילו את השבועות האחרונים יחד בחופשה שג’יי לו עשתה בבית הנופש שלה בהאמפטונס. אחיות או לא להיות.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר