הנסיך הארי ומייג מרקל הם ללא ספק הזוג הכי מדובר בבריטניה, ולצערנו, לא במובן חיובי במיוחד. ביוגרפיה חדשה של הזוג חושפת פיטורים אכזריים שהשניים עשו למטפלת של בנם – במהלך המשמרת השנייה שלה ובאמצע הלילה


לפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו לא עומדים בקצב ההתרחשויות במשפחת המלוכה הבריטית, ובפרט בקשר התוססת שלה עם הדוכסית מסאסקס – מייגן מרקל. כזכור, הבריטים לא קיבלו בעין יפה את הזוגיות החדשה של הנסיך הארי, ומהרגע שרגלה של מייגן דרכה בחצר המלוכה, הצהובונים הבריטים ניסו להפיל אותה בכל הכוח.
אחת מהסאגות המדוברות הייתה גל הפיטורים וההתפטרויות של העוזרות המלכותיות של מייגן – חלקן וותיקות מאוד בארמון המלוכה – ועדויות חדשות שמגיעות כעת על הימים שאחרי הלידה של בנם הראשון של הארי ומייגן, גורמות לסאגת הפיטורים להיראות אחרת לגמרי.

על פי הביוגרפיה של הארי ומייגן, “Finding Freedom”, שמעוררת הדים בכל העולם בימים אלה, הזוג המלכותי שכרו מטפלת לילה שתשהה עם בנם התינוק בימיו הראשונים בעולם, ותאפשר להארי ומייגן להמשיך לישון בלילה. אך על פי מקורבים החלום של הארי ומייגן נגנז במהירות, ואותה מטפלת מצאה את דרכה החוצה מהארמון אחרי *משמרת אחת*, בשיאו של הלילה השני עם ארצ’י.

“הארי ומייגן הרגישו שהם חייבים לפטר את אותה מטפלת, והם עשו את זה באמצע הלילה השני שלה בארמון”, נכתב, והודגש כי הסיבה לפיטורים הבהולים הייתה “התנהגות לא מקצועית” מצידה של המטפלת.

הארי ומייגן חיפשו מטפלת נוספת, ואחרי שמצאו, תיראו מופתעים, גם היא מצאה את הדרך החוצה תוך ימים ספורים. “ההורים הטריים מצאו מישהי אחרת שעשתה עבודה טובה, אבל בגלל התקרית עם המטפלת הראשונה, הם ישנו בחוסר שקט”, נכתב. “הם הלכו לבדוק בתכיפות מה שלום ארצ’י, ואחרי מספר שבועות הם פיטרו גם את המטפלת השנייה”. מסקנה: אם מציעים לכם ג’וב חלומי אצל הארי ומייגן – אל תמהרו לקפוץ עליו.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר