שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


האנה בראון, אמריקאית בת 28 מפלורידה, השאירה בביתה את שני הילדים שלה לבד והחלה להתרוצץ ברחובות השכונה סנט פטרסבורג ביום חמישי האחרון, כשהיא מנסה לחטוף תינוק. בתיעוד מצמרר של האם, נראית בראון בהתקף שיגעון דופקת על דלתות הבתים ומנסה להיכנס אליהם.

מצלמות הכניסה לבית תיעדו כיצד בראון העירה את שכניה ב-2 לפנות בוקר. בסרטון נראית בראון מניחה את ידיה על הידית ואומרת: "זאת אני, זאת אני אמא. האנה" ונכנסת אל הבית.

חנה בראון
חנה בראון | צילום:
Pinellas County Sheriff's Office

לפי הרשיות המקומיות, הילד של השכנים פתח לה את הדלת והכניס אותה לביתו. בראון ניסתה לחטוף תינוק בן 9 חודשים שהיה בידי אחותו בת ה-12, עד שהאם אמבר הצליחה לעצור בעדה.

אמבר סיפרה למשטרה על המקרה: "היא עמדה בסלון שלי ואמרה 'כן, אני פה כדי לקחת את הילד, אני מנסה להגן עליו' עניתי לה: 'להגן על הילד? למה את בבית שלי?'" בנוסף אמרה אמבר לשוטרים כי היא לא מרגישה מוגנת בבית שלה ולא רוצה לחיות שם יותר.

מסתבר כי אמבר היא לא היחידה. בראון ניסתה גם לפנות לשכנה אחרת, תלמה ריינולדס, שטענה כי בראון ניסתה לחטוף את הנכד בן השנה שלה. תלמה סיפרה לרשת מקומית: "היא רצתה את התינוק, היא אמרה שהיא מטפלת בתינוקות פה וזה מה שהיא רצתה, את התינוק". בנה של תלמה סיפר: "היא הייתה תחת השפעה של משהו, היא צעקה. היא פתחה את הדלת וכמעט הפילה את אמא שלי ואז קפצתי, היא אמרה 'אני רוצה את הילדים, אני פה בשביל התינוקות' שאלתי אותה: 'איפה הילדים שלך? מה קורה פה?' היא השיבה: 'לא, לא את התינוקות' והצביע לעבר בת הדודה הקטנה שלי ואמרה 'תן לי לגעת בפנים שלה'". בראון יצאה מהבית ועברה לבית של שכן אחר.

שוטרים שהגיעו למקום עצרו את בראון והיא הואשמה בניסיון לחטיפת ילדים, פריצה וכניסה, התעללות בילדים והזנחה של ילדים. שני הילדים שלה הועברו לחבר משפחה והשכנות נשארו מזועזעות מהמקרה ומאמינות כי הילדים שלה שהוזנחו סובלים מטראומה. בראון נמצאת במעצר והערבות שלה נקבעה על 145 אלף דולר.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest