שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


בצל הוא אחד המרכיבים המרכזיים האלה שאנחנו שמים בהכל. ולא משנה במה אנחנו משתמשים בהם, נראה שבצל תמיד משפר את הטעם של המנות האהובות עלינו, וזו הסיבה שלא תמצאו בית שאין בו בצל. אבל האם ידעתם שלבצל יש עוד הרבה תועלות שלא קשורות לבישול? לבצלים יש תועלות בריאותיות רבות כולל יכולות מרפא, תכונות אנטי-בקטריאליות. לא היה לנו מושג – אבל מסתבר שבצלים יכולים לעשות הכל מלהקל על עקיצות של חרקים ועל הפחתת חום. אבל עכשיו שאנחנו יודעים ומכירים את כל התועלות שרשומות למטה, אנחנו הולכים לוודא שתמיד תהיה לנו כמות יפה של בצל בבית.

אחד היתרונות הגדולים של בצל זה שהם יכולים להרגיע עקיצות של חרקים. שפשפו חצי בצל על העקיצה כדי למשוך החוצה את הארס ולהפסיק את הגירודים המציקים.

זה טריק ישן ועתיק. שימו חתיכת בצל בתוך האוזן כדי לרכך את שעוות האוזן ולהקל על כאב האוזניים. מדהים!

בצלים טריים סופגים חיידקים וחומרים רעילים בצורה טובה למדי – מה שמאפשר להם למנוע צינון. שימו כמה חתיכות של בצל לא מקולף על צלחת והניחו אותה ליד המיטה שלכם כשאתם הולכים לישון. בבוקר אתם תרגישו הרבה יותר טוב.

זה נשמע מוזר, אבל טריק נוסף הוא לשים בצל בגרביים לפני שאתם הולכים לישון. זה עוזר להוריד את החום ולטפל בשפעת באותה דרך בה בצל מטפל בצינון. ואתם תרגישו הרבה יותר טוב כשתתעוררו בבוקר.

לפי אתר Livestrong.com, בצל מכיל חלבון, סיבים, ויטמין C ופלבנואידים. אכלו בצל חי באופן קבוע כדי להוריד את רמת הכולסטרול ולאזן את רמת הסוכר בדם.

ואם כל התועלות הבריאותיות של הבצל של היו מספיקות, הם יכולים לעזור לגרום לבית שלכם להריח טרי. כפי שציינו קודם, בצלים סופגים חיידקים, אז פשוט השאירו כמה חתיכות בצל בבית כדי לספוג את ריח העובש הנבגי.

כל אלה היו חדשים לנו – ואנחנו בטוח ננסה חלק מהם בעתיד.

בבקשה שתפו את הכתבה כדי שגם החברים והמשפחה שלכם יכירו את הטיפים הנפלאים האלה. 

מקור

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest