הסטארטאפ הישראלי Odo עשה פיבוט, ונקנה עכשיו על ידי צ’ק פוינט ב-30 מיליון דולר

30
כל עובדי Odo Security יצטרפו לצ’ק פוינט. עבור המשקיעים מדובר בהשקעה עם מכפיל יפה בזמן קצר יחסית


תמונה: ירון טרנס

חברת הסייבר הישראלית צ’ק פוינט הודיעה היום (ד’) על רכישת חברת Odo Security הישראלית המייצרת רשת וירטואלית מבוזרת וממודרת באופן דינמי על סמך מאפיינים פרסונליים שונים. סכום העסקה לא פורסם, אך על פי הערכות בתחום היא עומדת על כ-30 מיליון דולר. כל עובדי החברה הנרכשת צפויים להצטרף לצ’ק פוינט.

המערכת של צ’ק פוינט תהיה מותאמת אף יותר לנורמלי-החדש

מערכת ה-Zero Trust Network Access של Odo מאפשרת חיבור מאובטח וניהול הרשאות לנכסים בענן מכל מכשיר ובכל מקום, כאשר תהליך הפרישה אורך פחות מ-5 דקות ללא התקנת מוקדמת של תוכנה, אלא הקמה של דוקר פשוט. מנהלי האבטחה בחברה יכולים לראות בפורטל אילו עובדים יכולים לגשת לאילו מאגרי מידע, ויכול לנהל בקלות את ההרשאות של כל קבוצות העובדים.


היזמת הזו עשתה פיבוט של 180 מעלות וגייסה לזה מיליוני דולרים


צ’ק פוינט הודיעה כי היא תטמיע את הטכנולוגיה של Odo בארכיטקטורת Infinity שלה, כך שהיא תתאים אף יותר לעידן העבודה מרחוק. “ארגונים רבים מרגישים שהם צריכים להתפשר על איכות החיבוריות הארגונית או על רמת האבטחה בארגון, בכדי לאפשר עבודה פרודקטיבית מרחוק על סביבות עבודה שונות. החיבור של הטכנולוגיה הייחודית שרכשנו עם שירותי מניעת האיומים שלנו פותרת את הדילמה הזו בקלות”, כך לדברי ד”ר דורית דור, סמנכ”לית מוצרים, ומו”פ בצ’ק פוינט. העיסקה כולה, כיאה לעידן הקורונה, נסגרה לחלוטין באמצעות אפליקציית זום, כך לדברי גורמים המקורבים לנושא.
רוצים לראות איפה החברים שלכם עובדים?


רוצים לראות איפה החברים שלכם עובדים?
ללוח מיתוג המעסיק גיקטיים אינסיידר לחצו כאן >

Odo הוקמה ב-2017 על ידי אור זילברמן, מנכ”ל החברה; נועה זילברמן, מנהלת המוצר; וגיל-עד שטינברג, ה-CTO. השלושה הכירו במסגרת לימודי התואר שלהם, כאשר השניים הראשונים הם זוג נשוי. החברה מעסיקה 17 עובדים בתל אביב, ועד מועד הרכישה גייסה 5 מיליון דולר בסבב Seed בודד ב-2018 מ-TLV Partners, Magma ו-KDC Media. העיסקה, המוערכת ב-30 מיליון דולר, מהווה מכפיל רווח נאה למדי עבור המשקיעים ב-Odo.

 עידן בן טובים

נולד עם ג׳ויסטיק ביד. יש לו הרבה יותר מדי גאדג׳טים והרבה פחות מדי זמן פנוי כדי לשחק עם כולם. בעל פטיש לא מוסבר לביצוע קליברציות לסוללות של מכשירים. כשהוא לא עסוק בלכתוב על טכנולוגיה, הוא אוהב לדבר עליה, והרבה


מקור