הגירושים של קריס וקייטלין ג’נר היו ארוכים, מתוקשרים ולא מאוד יפים, וכנראה שהם נחקקו עמוק בזכרונה של הכוכבת, כי כעת מקורבים מדווחים שאין לה כל כוונה למסד את הקשר הפורח


אנחנו מתעסקים המון במערכות היחסים של בנות משפחת קרדשיאן, ובין אם אלו קאמבקים מפוארים, דרמות בנישואים ותמונות מאוהבות – תקראו לנו, ואנחנו שם. אם המשפחה, קריס ג’נר, אמנם עובדת במרץ ברוב שעות היום על קידום בנותיה, אך היא גם מנהלת חיי אהבה סוערים ומעניינים במיוחד. כעת, מקורב לכוכבת חושף שאמנם מבחוץ זה נראה סוער – אבל מבפנים זה אחרת לגמרי.

“קריס נשבעה להישאר רווקה ולא להתחתן שוב אחרי הגירושים מקייטלין”, מסר מקורב לכוכבת. “היא עדיין עם קורי, אבל הם לא מאורסים ואין לה כוונה להתארס. היא לעולם לא תתחתן שוב. זה עובד בשבילה”.

בשנת 1990 קריס נישאה לברוס ג’נר, איתו הביאה לעולם את קנדל (24) וקיילי (23). השניים נפרדו בשנת 2013 והתגרשו שנה לאחר מכן, וביוני 2015 ברוס חשף את תהליך ההתאמה המגדרית שעבר, וקיבלנו לעולם את קייטלין ג’נר. תהליך הפרידה והגירושים של השניים היה ארוך, כואב ומתועד היטב, ועל פי המקורב זו הסיבה העיקרית שקריס לא תינשא בשנית.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר