מגי אזרזר וקותי סבג מצאו את עצמם כמו שאר הזוגות בארץ בתקופה האחרונה, ביחד בין ארבע קירות. זה לרגע לא הפריע לכל אחד מהם לחיות בעולם פנימי משלו, בנפרד, אבל גם קצת ביחד. עכשיו השחקנית מספרת לגלית ואילנית על הזוגיות בימי הקורונה, ומי עדיין אחראי על המטבח


השחקנית מגי אזרזר לא עובדת כבר שבעה חודשים כמו הרבה מחבריה לתעשייה, וגם היא, ממש כמוהם, מתגעגעת לבמות ולעשייה. במישור האישי היא חוגגת מעל לשנה של נישואים עם בן זוגה קותי סבג ומאוהבת יותר מתמיד. היום היא מגיעה לאולפן של גלית ואילנית (שישי ב-15:00, קשת 12), לספר על הזוגיות בימי הקורונה.

אז מה את עושה בבית? מה קותי עושה?
“כל הזמן חושבים מה קותי עושה. לי וקותי יש עולמות עשירים מאוד ומופרדים, אני בעולמי הפנימי והעשיר והוא בשלו, וזה דווקא מסתדר מהמם. קותי בעולמו, לגמרי יש לו את זה. הוא כל הזמן קורא אקטואליה והוא מדבר על זה עם מאיה למזלי, אחרת הייתי מתה. כל אחד מאתנו מופרד אבל ביחד, אנחנו לא מהזוגות שרואים סדרה ביחד ו’אם לא חיכית לי זה הסוף שלך’. כל אחד בשלו”.

אז מה אתם עושים ביחד?
“הוא מכין לי אוכל, אני אוכלת ואז אני לוקחת את הכלים, שמה אותם בכיור ועוזבת. הוא מת על לשטוף, הוא אוהב מים, אבל לא לשחות בהם”.

אבל לפני כמה חודשים אמרת שהתחלת לבשל.
“שיקרתי. ניסיתי, אבל בעלי נגע באוכל עם המזלג ואמר ‘אוי'”.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר