שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


תעלומה במרמריס: גבר מצפון אירלנד מצא את מותו בנסיבות מסתוריות, אחרי שעבר טיפול שיניים בדרום-מערב טורקיה. ריצ'ארד מולוי, בן 33 מבלפסט, התמוטט בחדר המלון שלו זמן קצר אחרי שסיים טיפול הלבנת שיניים יחד עם שניים מחבריו, דקלן קרסון וארון קלהן. כעת, מדווח כי גם שניהם הובהלו לביה"ח אחרי שחשו ברע וחוברו אל מכונות הנשמה.

טרם התבררה הסיבה להתדרדרות במצבם הרפואי של שלושת המטופלים, אך הסברה הרווחת כרגע בקרב החוקרים היא ששלושתם חשו ברע אחרי שנטלו תרופות שקיבלו טרם הטיפול. עם זאת, בלשים בוחנים סיבות נוספות להחמרה במצבם.

חוקרים שמעורים בפרטי הפרשה סיפרו שאחד הגברים הצליח להגיע לקבלה של המלון ולהזעיק עזרה. כשצוות אמבולנס הגיע למקום, שלושתם היו במצב קשה כל כך, שהם פונו מיד לבית החולים הקרוב. כעת, נבדקת האפשרות כי ההתדרדרות במצבם נגרמה כתוצאה משימוש בסמים לא חוקיים או ערבוב של תרופות ואלכוהול.

 

טיפול שיניים (צילום: Shutterstock)
שלושתם הגיעו למרמריס בשביל לעבור טיפול הלבנת שיניים | צילום:
Shutterstock

מקורבים של מולוי פועלים כעת להחזיר את גופתו לצפון אירלנד. קולין בל, חבר של בני המשפחה, התייחס למותו הטרגי ואמר: "זאת סיטואציה מאוד קשה. בחור צעיר ובריא מת בטורקיה בזמן שביקר שם עם שני חבריו. אין לנו מושג מה קרה שם. הם יצאו לעשות טיפול שיניים ועכשיו, שניים מהם מאושפזים במצב קשה וריצ'ארד כבר לא איתנו".

טורקיה הפכה בשנים האחרונות למעצמת תיירות רפואית, אליה מגיעים מאות אלפי אנשים מדי שנה בשביל לערוך טיפולים במחירים נמוכים מאוד – כולל ניתוחים קוסמטיים. זו לא הפעם הראשונה שתייר מוצא את מותו בטורקיה במטרה לעבור טיפול רפואי. בשנת 2018, ליה קיימברידג', בת 29 מבריטניה, מתה אחרי שעברה בטורקיה ניתוח להשתלת ישבן.

משרד החוץ הבריטי התייחס לטרגדיית מותו של מולוי ומסר שעובדי המשרד מסייעים למשפחה להחזיר את גופתו ממרמריס.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest