בתקופה האחרונה קלואי קרדשיאן עולה לכותרות בעיקר בגלל “פרצופים חדשים” שהיא משיקה אחת לשבוע, בעקבות תאונות פוטושופ די קלטניות. כעת, בזמן ראיון על תקופת הקורונה, הכוכבת חשפה עובדה מעניינת על הסגר בביתה – ושינתה את חוקי המשחק


בנות משפחת קרדשיאן הן מהנשים העסוקות ביותר בעולם, וככאלה – יש סביבן צוות תמידי של עשרות אנשים שעוזרים להם לעבור את היום עם כמה שפחות בעיות. חלק משמעותי ובלתי נפרד מהצוות הן האומנות של הילדים, שעובדות לרוב במשמרות ונמצאות עם הזאטוטים רוב שעות היממה. זו בדיוק הסיבה שכשקלואי ניסתה לשכנע אותנו שהיא לא נעזרה בהן בזמן ההסגר – התקשנו להאמין.

הכוכבת, שייצרה לעצמה רמת אמינות לא גבוהה במיוחד בעזרת סערות “הפרצופים החדשים” שהיא אוהבת לעורר, דיברה עם “Refinery29” על תקופת הסגר, ושפכה עוד קצת אור על התקופה המשונה שעברה על בנות המשפחה. “זו תקופה משוגעת שעוברת על העולם, ורק בזכות המסע שעברתי עם הכושר והאימנים – הצלחתי לשמור על שפיות”, היא גילתה בראיון שלווה בתמונות רבות שלה עם סט פנים חדש. “הייתי צריכה להתרגל לאימונים של אמא-ובת”.

קלואי אמנם העבירה את תקופת הסגר יחד עם אבי בתה (והאקס הבוגדני שלה), טריסטן תומפסון, וכנראה שלראשונה במהלך הסגר, השניים ניסו להתמודד לגמרי לבדם עם בתם התינוקת, טרו (2). “טרו לא מתאמנת, אבל מצאנו דרכים לעשות את זה יחד: שמתי אותה בעגלה ודחפתי אותה במעלה גבעה, ובניתי עגלה שחיברתי למותניים שלי ומשכתי אותה. לא הייתה לי שום עזרה, אז את הכל ניסיתי לעשות בעצמי”. להיות עם הבת שלך 24/7? נשמע מפחיד.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר