הגירושים של קארדי בי ואבי בתה, אופסט – הגיעו כרעם ביום בהיר, ולכן כשהם התמזמזו במסיבת יום ההולדת של קארדי ולאחר מכן בילו יחד במיטה – לא ממש היינו מופתעים. כעת מקרובים לשניים מספרים מה באמת קורה בניהם, וכמו שזה נשמע – שלום בית בפתח. “הוא היה אומלל בלעדיה. הוא בר מזל שהוא מצא אישה כמוה”


שלשום (ד’) נכנסנו לסחרור די רציני מפדיחת האינסטגרם של הראפרית קארדי בי. קארדי, שחגגה לפני שבוע בדיוק את יום הולדת ה-28 בשורת מסיבות מוגזמות לחלוטין, סיימה את הפסטיבל ורק רצתה לנוח קצת, כששיתפה בטעות עם 76 מיליון העוקבים שלה תמונה בעירום מלא.

הכוכבת אמנם מחקה את התמונה במהירות, אבל היא הספיקה להישאר במרחבי הרשת ולעשות לא פחות מקרנבל. כשקארדי ניסתה להסביר את עצמה היא עשתה עוד טעות, וחשפה שברגע הצילום היא הייתה במיטה עם האקס ואבי בתה – אופסט.

קארדי הגישה לפני שבועות בודדים בקשה לגירושים מהראפר, אבל אחרי תקרית המיטה (ואחרי שקנה לה ליום ההולדת רולס רויס ב-330 אלף דולר), מקורבים לשניים מספרים שזה לא יגמר כל כך מהר. “אופסט מתנהג הכי טוב שהוא מצליח כרגע”, מסר המקורב ל- Hollywood Life. “הוא עושה הכל כדי שקארדי תראה שהוא שווה את זה. הוא יודע שהוא לא מושלם, אבל הוא מרגיש שהוא וקארדי נועדו זה לזו, והוא מקדיש לה את כל תשומת הלב”.

אופסט, שכבר בגד בקארדי בעבר והתחנן שהיא תחזור אליו, לא עשה צעד דרמטי שהוביל לגירושים של השניים, ועל פי קארדי “זה פשוט נגמר”. “הוא היה אומלל בלעדיה והוא יודע שהוא בר מזל שהוא מצא אישה כמוה, אז הוא עושה כל מה שהוא יכול בשביל לשכנע אותה שלא להתגרש ממנו”. שלום בית זה הדבר האהוב עלינו, אז בבקשה.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר