פאדי נג’אר הפך בעל כורחו לאחת הסיבות לעזיבה של אלישע לוי את בני יהודה. הבלם הצעיר (22) הוא חלק מהרענון שהמועדון עבר, אבל המאמן ככל הנראה חיפש שחקן מנוסה יותר והדרכים נפרדו. כעת על נג’אר נטל ההוכחה שלוי עשה טעות. מי שסומן כאחד מבלמי העתיד של ליגת העל, ולא הצליח לקבל הזדמנות בליגת העל עד העונה, זוכה לצ’אנס במועדון שגידל לא מעט שחקנים ולצד בלמים מנוסים כמו דן מורי ואליסון דוס סנטוס.

“אני לא יודע אם אלישע לוי התפטר בגללי”, מספר נג’אר בראיון ל”ריאדה אל חמיסה”, “זה היה ביום האחרון של חלון ההעברות. אולי הוא רצה שחקן אחר וקיבל אותי, אבל זה לא אומר שהוא לא רצה אותי. אני לא מכיר את הסיטואציה. אלישע לוי מאמן מצוין ורציתי להתאמן אצלו, אבל זה המצב. הוא לא מכיר אותי, הוא רצה שחקן עם שם”.

נג’אר קיווה להיות במקום אחר בקריירה בגיל הזה, ואחת הסיבות לכך, לטענתו, היא העובדה שהוא שייך למכבי ת”א: “אולי הייתי צריך ללכת למועדון קטן ולהתפתח. יותר קל להתפתח במועדון שהוא אנדרדוג. במכבי ת”א לא קיבלתי את ההזדמנות. הם קונים הרבה שחקנים מבחוץ. קשה לתת לשחקן הגנה צעיר לשחק. הייתי פצוע והיתה חוסר הבנה בינינו. אמרו לי להתאמן לבד, לחזור לכושר בצורה הדרגתית. זה קשה להתאמן לבד”.

למרות שהוא כבר לא שייך למכבי ת”א, נג’אר טוען שגם היום יש לו מקום במועדון הצהוב: “אני חושב שאני יכול לשחק במכבי ת”א. אולי בעתיד אהיה מכבי ת”א. הם אמרו לי שהם מאמינים בי, אבל רק עוד שנה-שנתיים. אני לא רציתי לקחת את הסיכון, אלא לשחק כבר עכשיו בליגת העל. הקריירה של כדורגלן היא 13-14 שנה ולא רציתי לחכות”.

אז העתיד של נג’אר יהיה, אולי במכבי ת”א, אבל הוא לא פוסל שהצעד הבא שלו, כשיגיע, יהיה דווקא במועדון אחר: “אין לי בעיה להגיע לבית”ר ירושלים. משה חוגג עושה שם עבודה טובה. זה לא כמו פעם. אני רואה בזה כאתגר”.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר