שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


לילי ג'יימס בסך הכל יצאה לחופשה רומנטית עם השחקן הנשוי, דומיניק ווסט, כשהשניים נתפסו בעיצומו של רומן סוער. מאז הם חזרו כל אחד לביתו, ולילי ירדה מתחת לרדאר כשהיא מבטלת ראיונות בזה אחר זה. כעת, ולראשונה מאז שנחשפה הבגידה, הכוכבת אזרה אומץ – והתראיינה


השבועות האחרונים הוקדשו כולם לפרשיית הבגידה של השחקן דומיניק ווסט (50) באשתו, קתרין פיצג'רלד, עם השחקנית לילי ג'יימס (31). אחרי שלילי ודומיניק חזרו צמודים במיוחד מחופשה רומנטית ברומא, דומיניק יצא לתקשורת והצהיר ש"הנישואים חזקים" והבהיר שהוא ואשתו יחד, אבל ג'יימס מצידה – ירדה מתחת לרדאר.

השחקנית ביטלה שורת ראיונות חשובים שנקבעו לה מבעוד מעוד, רק מהפחד שתישאל על סקנדל הבגידה. הכוכבת ביטלה כשלושה ראיונות בתוכניות אירוח מוכרות, וניסתה להימנע ככל האפשר ממפגשים עם התקשורת. אלא שכעת, אחרי שורת הביטולים המפתיע, ג'יימס אזרה אומץ והתארחה בתכנית של ג'ימי פאלון.

המנחה ערך את הראיון דרך "זום", ולילי נשארה בקומפורט זון שלה – בביתה. כנראה שהתנאי העיקרי שלה היה שלא להישאל על סיפור ווסט, ויש להניח שבדיוק כמו שהובטח לה – היא לא נשאלה ולו חצי שאלה בנושא. השניים דיברו על האופציה לסרט שלישי בסדרת "מאמא מיה!" ועל סדנאות המשחק שג'יימס מעבירה, אבל בין כל השאלות המלכותיות – אפשר היה לראות שלילי בלחץ.

"כשהיא המתינה לשאלה הראשונה, היא הטתה את ראשה הצידה – דבר המצביע על פגיעות", מסר לדיילי מייל מומחה לשפת גוף. "היא נשכה את השפה ושיחקה בלשון, ואפשר להסיק שהיא הייתה בחרדה. למרות זאת, באופן כללי היא הייתה נראית בנוח, חייכה בהיסוס, ושמרה על אווירה 'משועשעת'". גוד פור הר.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest