שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


אלה מבינינו שמתעצלים לקום ולכוון את השעונים בביתנו (לאלה שעדיין יש), לקראת שעון החורף שיחול הלילה – אולי יתנחמו בסיפור הבא: אנשי הצוות של מלכת אנגליה, המלכה אליזבת' יחליפו החל מהלילה ובמשך 40 שעות (במצטבר) יותר מ-1,000 שעונים בבתים, בארמונות ובבתי הקיט של משפחת המלוכה.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם – היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אותם אנשים, האמונים על ההורולוגיה בארמון, יכוונו 450 שעונים בטירת וינדזור, 600 שעונים בארמון בקינגהאם ועוד 50 שעונים בארמון הולירוד. בין השאר, כלולים גם כמה מגדלי שעון גדולים. אחד מעובדיה של המלכה, האחראי על השעונים באופן כללי ובמיוחד בסוף השבוע הקרוב, סיפר ל-BBC: "רוב השעונים בדרך כלל מאוד מדויקים, אבל מפעם לפעם, ללא סיבה, הם מתחילים לאחר או למהר – משהו שאני מכנה 'חלק מהחיים' – לכן אני חייב לשמור על קשר עין איתם".

מלכת אנגליה - עכשיו גם באינסטגרם (צילום: רויטרס, חדשות)
צילום:
רויטרס, חדשות

"אנשים עדיין מופתעים מזה שבטירת וינדזור ובארמון בקינגהאם יש מעין איזור זמן קטן ונפרד במטבחים, שם השעונים ממהרים ב-5 דקות", סיפר העובד, "זה בשביל שהאוכל יגיע בזמן.. זוהי תזכורת קבועה שהדבר הזה חשוב". 

ואם תהיתם, המלכה אליזבת' עצמה לא תצטרך לשנות את שעון היד הפרטי שלה, מהסיבה הפשוטה שאין לה אחד כזה. המלכה מתעוררת כבר שנים בשעה 09:00 בבוקר בעזרת נגן חמת החלילים הפרטי שלה, שמנגן כל בוקר מחוץ לחלונה במשך רבע שעה עד שהיא מתעוררת. 

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest