שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


יש מעט אנשים בעולם שהזמן לא נוגע בהם, וג'ניפר אניסטון היא אחת מהם. הכוכבת בת ה-51 קטפה קמפיין נחשק לחברת חלבונים, והצילומים שעשתה פשוט הפילו אותנו


אין לנו מושג איך היא עושה את זה, אבל מאז שהכרנו את ג'ניפר אניסטון בעודה בת 25 בלבד – היא כלל לא השתנתה. מאז ועד היום הכוכבת ממשיכה לכבוש לנו את הלב בראיונות מרגשים, הישגים מרשימים בקריירה ואפילו מפגשים סופר מתועדים עם האקס, אבל הקמפיין האחרון בו השתתפה נתן את החותמת הסופית שאכן מדובר באלה.

הכוכבת זכתה בג'וב השווה ונבחרה לככב כפנים של מותג החלבונים Vital Proteins, ובמסגרת הקמפיין הראשון שלה היא הצטלמה כשהיא עושה ספורט. לא ברור לנו איך היא עושה את זה, אבל ג'ן בת ה-51 נראתה פשוט מדהים בטופ ספורטיבי קטן, טייטס, ושיער אסוף לקוקו, כשהיא רצה, התמתחה, או סתם הדגימה כמה יפה היא יודעת לפתל את הגב.

שמחנו לראות שג'ניפר שלנו מצליחה להתרכז בספורט ובאווירת הצ'יל שפרצה ממנה, כי לאחרונה הכוכבת הייתה מעורבת בתקרית פוליטית לא קטנה. הכוכבת עשתה הכל כדי לעודד את מיליוני העוקבים שלה לצאת ולהצביע לנשיאות ארצות הברית, ועל הדרך ביקשה מהם שלא להצביע למתמודד ולראפר – קניה ווסט. פאסט פורוורד להיום: הבקשה של ג'ן די התקבלה.

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest