שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram


אם הייתם צריכים לבנות את הכדורגלן המושלם שלכם הוא כנראה היה מורכב משלל תכונות של ליאו מסי, כריסטיאנו רונאלדו, דייגו מראדונה או פלה, אבל מה אם הייתם צריכים להרכיב את הכדורגלן הישראלי המושלם? אחרי שייצרנו את השחקן המושלם העולמי, הגיע הזמן לפנות למחוזותינו עם מאגר המורכב ממיטב הכוכבים של שנות התשעים ומעלה. היו רבים וטובים בשנים שלפני כן, כאלה שאפילו הוליכו את ישראל למונדיאל, אך בחרנו לפנות לזיכרון הקצר יותר, של אלו ששיחקו כאן עד לא מזמן.

איך זה עבד? השבוע הצבנו לכם סקר מספר שאלות בנוגע לסט היכולות הכולל של שחקן כדורגל. ביקשנו מכם לבחור את השחקן הבולט בכל קטגוריה וכך ליצור שחקן המורכב ממיטב המעלות שיש לכוכבי הכדורגל שלנו כאן להציע. הטכניקה של סולומון או של בניון, הסיומת של אלון מזרחי של זהבי או של חרזי, משחק הראש של דקל קינן או אלי דריקס, האופי של בניון, בנין או בן חיים? זה מה שחשבתם.

באספקט של משחק ראש, היה קרב צמוד בסיומו בחרתם במשחק הראש של אלי דריקס  כטוב ביותר (29%), כשבמקום השני ניצב ערן זהבי עם 16% ובשלישי אלי אוחנה (15%).

בטכניקה – בחרתם בטכניקה של  מנור סולומון (33%) שהקדים את יוסי בניון (20%) ואייל ברקוביץ (14%).

המנצח ברגל שמאל הטובה ביותר הוא קשר הפועל מרמורק, ערן לוי (33%) שהקדים באספקט הזה את חיים רביבו (26%) ואת ראובן עטר (13%).

לדעת הגולשים, רגל ימין הטובה ביותר היא של איציק זוהר (46%) שניצח את ערן זהבי (34%) ומאור בוזגלו (9%).

ביכולת מסירה, המנצח הוא, איך לא, אייל ברקוביץ'. הקוסם זכה ל-68% מהקולות, והקדים את בניון (13%) ודור מיכה (9%).

המהיר ביותר לדעתכם הוא רוני רוזנטל (49%) זכה למירב הקולות. טל בן חיים החלוץ היה הכי קרוב אליו עם 33%.

הקרב הצמוד ביותר הייתה בשאלת "איזה אופי הייתם בוחרים". הקולות התפצלו בצורה שוויונית, אך מי שזכה למירב הקולות הוא יוסי בניון (28%), שהקדים את ערן זהבי (20%), את טל בן חיים הבלם (15%) ואת שיאן האליפויות, אריק בנאדו (14%).

מקור

בעיה בכתבה? לחצו כאן לדיווח או יצירת קשר

תגובות

שיתוף הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest